Czekamy na DJ-skie miksy naszych słuchaczy!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 11:08
Tylko do czwartku, 14 stycznia, możecie do nas przesyłać miksy swojego autorstwa. Najciekawszych, wybranych przez DJ-ów związanych z Czwórką, będzie można wysłuchać w sobotę, 16 stycznia po godzinie 22.00 w audycji "Kluboteka" DJ-a Berta.
Norbert Borzym
Norbert Borzym Foto: Czwórka/mat. pras.

massive attack 1200.jpg
Muzyka na ferie w Czwórce. Massive Attack z płytą "Blue Line"

Podczas ferii zimowych Czwórka pobudza muzyczną kreatywność i zachęca słuchaczy do dzielenia się własnymi, klubowymi kompilacjami. Najciekawszych nadesłanych miksów, wybranych przez DJ-ów związanych z Czwórką, będzie można wysłuchać w sobotę 16 stycznia po godzinie 22.00 w audycji "Kluboteka" DJ-a Berta.

Autorskie miksy, również w postaci linków, można przesyłać do Czwórki do czwartku 14 stycznia na adres: czworka@polskieradio.pl. Maksymalna długość nagrania powinna wynosić 30 minut. Do każdego miksu należy dołączyć pełną playlistę zawierającą nazwę artysty oraz tytuł utworu.​

mikser DJ muzyka elektronika 1200 500.jpg
POSŁUCHAJ Sety DJ-skie w Czwórce >>>

Posłuchaj także:

O audycji: "Kluboteka", którą prowadzi Norbert Borzym, znany jako DJ Bert, to audycja poświęcona premierom. W każdą sobotę od 22.00 do północy usłyszeć można najnowsze single i albumy z elektroniczną muzyką taneczną. Autor najczęściej miksuje muzykę house (w różnych odmianach - disco, deep i tech). "Kluboteka" to także liczni goście, którzy na żywo prezentują sety didżejskie oraz tzw. live acty.

***

Na specjalne wydanie audycji "Kluboteka" zapraszamy w sobotę (16.01) po godz. 22.00. Gospodarzem programu będzie Norbert Borzym.

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

Miło było, czyli koncert Mery Spolsky w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 20:00
Autorka przeboju "Miło Było Pana Poznać" wystąpiła w audycji Damiana Sikorskiego "Będzie głośno!" w listopadzie 2017 roku. Jak wyglądał ten występ?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie w Czwórce. Massive Attack z "Blue Lines" - to prekursorzy trip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 08:05
Pierwsze pomysły na nagrania tej grupy powstały już w latach 80. ubiegłego stulecia. Jednak dopiero w 1990 nastąpił przełom, muzycy spotkali się w studiu i rok później powstał "Blue Lines", czyli album, który rozpoczął erę trip-hopu. 
rozwiń zwiń