Legenda światowej sceny klubowej odwiedziła "Klubotekę"!

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2012 06:30
Gościem DJ Berta był Leo Zero, jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów, DJ-ów i remikserów.
Audio

Artysta przyjechał do Polski, a zarazem do Czwórkowego studia, by promować swój autorski album zatytułowany "Acid Life", który ukaże się lada dzień, bo jeszcze w styczniu 2012 roku. Przy okazji Bert wraz ze swoim gościem starali się podsumować zjawiska, jakie można zaobserwować we współczesnej scenie klubowej, jak również przewidzieć kierunki, w których owa scena będzie podążać.

Leo Zero to weteran muzyki elektronicznej. Przez lata swojej działalności stał się jednym z najbardziej uznanych i rozchwytywanych producentów, DJ-ów i remikserów światowej sławy. Zaczął na brytyjskiej scenie klubowej na początku lat 90. Współpracował z takimi artystami jak: Florence & The Machine, Bryanem Ferry, Lou Reedem, Davidem Bowie, Foster The People, Paulem Wallerem czy Laną Del Rey. Nadal jest aktywnym DJ-em, który gra na światowych parkietach: od Ibizy po Japonię czy Berlin. Specjalizuje się w Detroit Techno, disco, boogie, czy Baleraic.

Aby posłuchać ekskluzywnego wywiadu z Leo Zero w "Klubotece" kliknij w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zespół Miasto wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku". Zobaczcie wideo

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 17:50
Koncert zrealizowany został w ramach projektu "Promocji młodej polskiej muzyki", realizowanego przy współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co może zaskoczyć na imprezach masowych?

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2012 20:00
13 stycznia zmieniają się przepisy dotyczące imprez masowych. Największa nowelizacja dotyczy możliwości sprzedaży alkoholu na stadionach sportowych.
rozwiń zwiń