Ekstremalne hulajnogi - jesteśmy w Białce Tatrzańskiej

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2018 12:09
Zaprosiliśmy m.in. na relację z ekstremalnych zawodów w zjeździe na górskich hulajnogach. Białkę Tatrzańską odwiedził nasz dziennikarz Norbert Michalak.
Audio
  • Relacja z piątych Mistrzostw Polski Cross Monster 2018 (Co Was kręci/Czwórka)
Norbert Michalak i jeden z uczestników zawodów
Norbert Michalak i jeden z uczestników zawodówFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Jak co roku, tak i tym razem amatorzy mocnych wrażeń ścigali się w Białce Tatrzańskiej na jednym ze stoków Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, podczas piątych Mistrzostw Polski Cross Monster 2018. - Hulajnogi górskie to potężna, gruba rama na kołach z mniejszego quadu, z bardzo mocnymi, skutecznymi hamulcami hydraulicznymi. Do tego szeroka kierownica. Cały pojazd waży ok. 18 kg - mówił organizator zawodów i pomysłodawca tej dyscypliny sportu w Polsce Roman Haładyna.

W programie były m.in. dwie widowiskowe konkurencje: zjazd z góry "na krechę" i "monster slalom". Co jeszcze działo się podczas tych zawodów? O tym w nagraniu relacji. Impreza pod patronatem Czwórki >>>

Tematem audycji był także wakeboarding - sport wodny polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce za liną ciągniętą przez łódź lub za pomocą wyciągu. ZOBACZ WIĘCEJ Nagranie całej audycji "Co Was kręci" >>>

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna DołęgowskaMateusz Fusiarz

Data emisji: 29.07.2018

Godzina emisji: 11.46

kd/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łap fale z Czwórką. Latem się dzieje!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 16:32
Podczas wakacji mamy dużo czasu, aby korzystać z atrakcji przygotowywanych dla nas przez instytucje kulturalne, organizacje sportowe czy promotorów muzyki. Które miejsca warto odwiedzić, jakich dyscyplin sportowych spróbować - o tym latem w Czwórce!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacje 2018. Jak odpoczywać, żeby odpocząć?

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2018 09:00
- Jeśli dwutygodniowy urlop jest jednym z kilku w roku, to wystarczający okres, by wypocząć - mówiły Anna Gradkowska i Ewa Borodo-Jaskólska, ekspertki Ośrodka Psychoterapii W Relacji. - Jeśli to jedyny urlop, trzeba się liczyć z tym, że pierwsze dni po prostu będziemy odpoczywać, nie robiąc nic.  
rozwiń zwiń