Godziek, Rutkowski i mistrzowie na LOGinLAB Tour - zacznij niedzielę na sportowo

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2023 15:23
W programie zaprosimy m.in. na rozmowy z niezwykle utytułowanym zawodnikiem freestyle'u BMX, oraz mistrzem świata w windsurfingowej formule PWA. Gośćmi będą Dawid Godziek i Maciej Rutkowski. Powiemy też o zawodach crossfitowych LOGinLAB Tour - odbywających się pod naszym patronatem. 
Dawid Godziek w studiu Czwórki
Dawid Godziek w studiu CzwórkiFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

Program rozpoczniemy od przypomnienia wywiadu z Ewą Trzebińską, czyli Mamą na medal, która opowie o swoim powrocie do sportu po przerwie macierzyńskiej oraz o tym, jak wraz z drużyną szpadzistek w Mediolanie wywalczyła złoty medal mistrzostw świata w szpadzie.

Gościem programu będzie Dawid Godziek, to najbardziej utytułowany polski zawodnik w rowerowym freestyle'u BMX. Sportowiec opowie o życiowym sezonie w Pucharze Świata Crankworx.  Polak zdobył srebro w konkurencji slopestyle, przegrywając tylko z nieomylnym Szwedem Emilem Johansonem.

Powiemy także o zawodach Kite Liga, Sun4Hel Jastarnia (TT Racing). Wydarzenie odbędzie się w drugiej połowie sierpnia, a zapowie je Wojtek Antosiewicz z Polskiego Związku Kiteboardingu. 

Zobacz także:

Gościem kolejnej godziny audycji będzie Maciek Rutkowski - mistrz świata w windsurfingowej formule PWA, który właśnie zmienia deskę. W audycji opowie o przygotowaniach do startu w mistrzostwach świata olimpijskiej windsurfingowej klasie iQFoil, podczas których rozpocznie walkę o igrzyska olimpijskie w Paryżu. Sprawdzimy też, czy windsurfing to sport dla każdego. Podpowiemy, jak zacząć swoją przygodę z tą aktywnością, czy to droga zabawa, jak dobrać sprzęt, gdzie pływać w Polsce, jeśli nie na morzu. Będzie to rozmowa z Aleksandrem Kosackim z LSURF, czyli szkoły windsurfingu.

Tematem będą także crossfitowe zawody LOGinLAB Tour. To jedna z największych imprez fitness w kraju, która odbywa się pod patronatem Czwórki. 

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki <<<

***

Na audycję Co Was kręci zapraszamy w niedzielę (13.08) po godz. 11.00. Program poprowadzi Jeremi Angowski.

kd

Czytaj także

Rowerem w Polskę i w świat. Dokąd się wybrać?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 18:58
- Jeśli chcemy się wybrać całą rodziną, wraz z dziećmi, polecam Dolinę Baryczy, nieopodal Wrocławia. Podlasie jest również bardzo różnorodne z mnóstwem atrakcji - opowiadała Agnieszka Jędrzejak z Rowelove.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Race Around Poland 2023. Pierwsze MŚ w ultrakolarstwie w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2023 15:56
- Race Around Poland to pierwszy wyścig w randze mistrzostw świata w ultrakolarstwie, który odbywa się w Polsce  - mówił Remigiusz Siudziński, współorganizator wydarzenia. Czwórka objęła je swoim patronatem, a nasza ekipa była na miejscu.  
rozwiń zwiń