LOGinLAB. TOUR 2024 i zawody najlepszych crossfitowców. Przystanek Zbąszynek

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2024 15:50
Pierwsze zawody z cyklu LOGinLAB. TOUR 2024, rozpoczęły się w maju w Manufakturze w Łodzi. W tym turnieju mierzą się najlepsi crossfitowcy, my sprawdzaliśmy, co się działo w Zbąszynku - kolejnym przystanku tegorocznej trasy. Czwórka jest patronem wydarzenia. 
Zawody z cyklu LOGinLAB Tour  po raz kolejny odbywają się pod patronatem Czwórki.
Zawody z cyklu LOGinLAB Tour po raz kolejny odbywają się pod patronatem Czwórki.Foto: mat.promoc.
  • Trwa cykl crossfitowych zmagań LOGinLAB. TOUR 2024. 
  • To wydarzenie dla miłośników aktywności fizycznej, ale także okazja do zobaczenia najlepszych polskich crossfitowców.
  • Za nami kolejne zawody turnieju, które odbyły się w sobotę, 22 czerwca, w Zbąszynku.  
  • Czwórka po raz kolejny objęła wydarzenie patronatem. 

LOGinLAB. Tour to jedna z największych imprez crossfit w kraju, która odbywa się pod patronatem Czwórki. To zawody, które przyciągają zarówno małych, jak i dużych miłośników aktywności fizycznej. To także miejsce, gdzie w szranki stają najlepsi crossfitowcy w kraju.


LOGinLAB. TOUR 2024 - aktywność dla małych i dużych

LOGinLAB. Tour zapoczątkowały zawody w łódzkiej Manufakturze, które odbyły się w maju. Kolejny etap cyklu przeniósł się do Zbąszynka, gdzie zawody odbyły się w sobotę 22 czerwca. Była to doskonała okazja dla wielbicieli i zawodników CrossFit, żeby sprawdzić i przetestować swoje możliwości treningowe. Podobnie jak w Łodzi odbył się także trening dla dzieci.

- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku udostępnił nam po prostu wszystko. Mieliśmy arenę postawioną na boisku piłkarskim. Murawa perfekcyjnie przycięta, linie wymalowane. Stanęła tam nasza konstrukcja i na tej arenie dzieciaczki miały super fajny trening - opowiada Tobiasz Narożniak, współorganizator zawodów. - Mamy wiele dyscyplin w której dzieci mogą wziąć udział. Przede wszystkim to ma być dobra zabawa dla dzieci i dla rodziców.
Drugi etap LOGinLAB. TOUR - w jakich kategoriach odbywały się zawody?

Drugi etap LOGinLAB. TOUR 2024 w Zbąszynku głównie był jednak miejscem, gdzie mogli się zmierzyć najlepsi crossfitowcy w kraju. W zawodach wzięło udział 62 zawodników i zawodniczek. - Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: zespołowej Man+mMan oraz indywidualnej dla średniozaawansowanych graczy - Man Intermediate - tłumaczy rozmówca Piotra Galusa. - To była super sprawa. Treningi były dość wymagające chociaż po turnieju zawodnicy mówili, że zmagania w Łodzi były jednak cięższe. Teraz przed nami zawody online, czyli zawodnicy muszą nagrać film z treningiem i nam podesłać. Mamy jeszcze dużo miejsc, więc w dalszym ciągu można się zapisać.


Posłuchaj
07:20 CZWORKA/Co Was Kręci - Login_LAb Zbąszynek 23.06.2024.mp3 O zawodach z cyklu LOGinLAB. Tour 2024 w Zbąszynku i zbliżającym się finale turnieju w Krotoszynie opowiada Tobiasz Narożniak, współorganizator zawodów (Co Was Kręci/Czwórka)

 

Wielki finał w Krotoszynie

Zawody LOGinLAB. TOUR 2024 zakończą się wielkim finałem w Krotoszynie, który odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia. - To będą już prawdziwe zawody. Tak naprawdę pierwszy i drugi etap to eliminacje do pierwszego finału licencjonowanego marką CrossFit w Polsce turnieju. Nasze zawody już wchodzą w międzynarodową rangę, więc myślę, że tam będzie dopiero petarda - opowiada Tobiasz Narożniak. - Zawody rozpoczną się od zmagań w basenie, którego przepłynięcie o odpowiednim dystansie jest przepustką do kolejnych etapów. Będzie się wiele działo. W sierpniu rynek w Krotoszynie zostanie opanowany przez najlepszych z najlepszych.


***

Tytuł audycji: Co was kręci

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Tobiasz Narożniak (współorganizator zawodów)

Data emisji: 23.06.2024

Godzina emisji: 10.35

aw

Czytaj także

LOGinLAB. TOUR 2024 rozpoczęty. Za nami pierwsze zmagania crossfitowców

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2024 13:10
Za nami pierwsze zawody z cyklu LOGinLAB. TOUR 2024, które odbywają się pod patronatem Czwórki. - Na niesamowitym rynku Manufaktury w Łodzi, w naszych zmaganiach wzięło udział ponad 60 zawodników. Przez cały dzień zrobili cztery bardzo zróżnicowane i różnorodne treningi – mówi Dawid Kujawski, organizator zawodów. - Do tego mieliśmy zajęcia ze szkołami, z których skorzystało 170 dzieciaków. Czuję się rewelacyjnie spełniony, bo zawody udały się w stu procentach.
rozwiń zwiń