Czwórka na LOGinLAB. Tour 2024 - co się dzieje w łódzkiej Manufakturze?

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2024 15:40
W Łodzi trwają zawody LOGinLAB, które odbywają się pod patronatem Czwórki. To wydarzenie dla miłośników aktywności fizycznej, ale także okazja do zobaczenia najlepszych polskich crossfitowców. Ekipa Czwórki jest na miejscu, a na naszej antenie nie brakuje rozmów z organizatorami i uczestnikami zawodów. 
LOGinLab - tak było podczas zawodów w ubiegłym roku.
LOGinLab - tak było podczas zawodów w ubiegłym roku. Foto: mat. promoc.
  • Rozpoczyna się cykl crossfitowych zmagań LOGinLAB 2024. 
  • W dniach 17-18 maja zawody odbywają się w Manufakturze w Łodzi. 
  • LOGinLAB to zawody, na których pojawiają się najlepsze zawodniczki i zawodnicy uprawiający CrossFit.
  • Czwórka po raz kolejny objęła wydarzenie patronatem. 

LOGinLAB. Tour 2024 kto startuje w zawodach?

LOGinLAB. Tour to jedna z największych imprez crossfit w kraju, która odbywa się 17 i 18 maja pod patronatem Czwórki. Na ten czas Manufaktura w Łodzi zamienia się w miejsc pełne energii i radości, które przyciąga zarówno małych, jak i dużych miłośników aktywności fizycznej. To także miejsce, gdzie w szranki stają najlepsi crossfitowcy w kraju.

- No na naszej arenie nie ma przypadkowych atletów. To osoby, które na co dzień trenują i wiedzą czego się spodziewać. Dzisiaj mamy kombinację treningu. Znalazły się w nim m.in. podciągnięcia na drążku, skakanie na skakance i inne ćwiczenia, które testują sprawność zawodników - mówi Dawid Kujawski organizator zawodów. - Do wszystkiego napędza nas chęć zmierzenia się i rywalizacja. Jednak najważniejsza jest zabawa, a zawody odbywają się w kalifornijskim stylu. To już 10. edycja naszych zawodów w cyklu LOGinLAB i trzecia w serii LOGinLAB Tour. Zawsze świeci słońce, a my nakręcamy się sportowo, ale też łapiemy luz i pozytywne wibracje.


LOGinLAB. Tour 2024 - harmonogram

Sobota 18 maja to czas na sportowych zmagań. W łódzkiej Manufakturze rozgrywane są konkurencje z cyklu LOGinLAB. TOUR. Zawodnicy oraz rodziny będą mogły wziąć udział w takich zawodach jak: "Trening z dzieckiem", "Najsprawniejszy Polak" i "Najsprawniejszy Team". Na atletów czekają najróżniejsze konkurencje, ale wcześniej trening, który jest złożony z różnorodnych ćwiczeń przygotowanych przez organizatorów. Zawodnicy mają czas, żeby kombinacje przetrenować, a potem zaprezentować.

Łódź to dopiero początek zmagań. Przed zawodnikami kolejne zawody, które odbędą się:  
• 22 czerwca - w Zbąszynku
• 15-21 lipca - online


Gdzie odbędzie się wielki finał LOGinLAB. Tour 2024?

- Każdy taki trening kończy się miejscem na liście i daje odpowiednią ilość punktów, które się zaliczają. Punkty zebrane z całego dnia pozwolą bądź nie, niektórym stanąć na podium - wyjaśnia rozmówca Weroniki Puszkar. - Potem mamy kolejne etapy, a najlepsi z najlepszych dostają się do finału, który odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia w Krotoszynie.


Posłuchaj
09:27 CZWORKA/kKo pytał?_LoginLab organizator Dawid Kujawski 18.05.2024.mp3 O zawodach i konkurencjach na LOGinLAB w Łodzi opowiada Dawid Kujawski, organizator (Kto pytał?/Czwórka)

 

Reporterka Czwórki Weronika Puszkar, w trakcie wydarzenia także rozmawiała z zawodnikami biorącymi udział w zawodach. Opowiedzieli o swoich startach i przygotowaniach do zawodów. 


Posłuchaj
08:58 CZWORKA/Kto pytał? LOGinLAB - zawodnicy razem 18.05.2024.mp3 Zawodnicy opowiadają o starcie na LOGinLAB. Tour i swoich przygotowaniach (Kto pytał?/Czwórka)

 

LOGinLAB. Tour to także wyjątkowe wydarzenie, które łączy pokolenia. W piątek jego ekipa rozpoczęła dzień ze szkołami, po to, żeby w godzinach popołudniowych przejść do treningów dla rodziców i dzieci. To pięciominutowe zajęcia, podczas których rodziny mogły wspólnie spędzić czas na profesjonalnej arenie. Wszystkie wydarzenia w cyklu LOGinLAB objęte są patronatem Czwórki. 


***

Tytuł audycji: Kto pytał?

Prowadzi: Weronika Puszkar

Gość: Dawid Kujawski (organizator)

Data emisji: 18.05.2024

Godzina emisji: 12.15

aw

Czytaj także

Kręgosłup - dlaczego boli i jak sobie z tym radzić?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2023 19:30
Długie siedzenie przed komputerem, scrollowanie w telefonie, brak aktywności fizycznej czy otyłość to najważniejsze powody bólu kręgosłupa. - Z badań wynika, że doświadczają go coraz młodsze osoby. Co więcej, rośnie grupa cierpiących na dyskopatię i dotyczy to pacjentów, którzy nie ukończyli jeszcze 25. roku życia - mówi Kacper Zaborski, instruktor gimnastyki korekcyjnej. 
rozwiń zwiń