Czwórkowe szaleństwo na GO*POW 2017

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 14:01
Doskonała atmosfera, warsztaty, zawody w skokach na poduchę, a także wyjątkowa niespodzianka od Czwórki. Tak było na festiwalu GO*POW 2017 we Wrocławiu.
Audio
  • Co wydarzyło się na tegorocznej odsłonie festiwalu GO*POW? (Co Was Kręci/Czwórka)
Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz na GOPOW Festival
Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz na GO*POW FestivalFoto: Czwórka

W ostatni listopadowy weekend Wrocław stał się najbardziej zaśnieżonym, a zarazem najgorętszym miastem Polski. To za sprawą odbywającej się tam imprezy GO*POW Snowboard Festival.

Festiwal rozpoczął się w piątek pokazem filmów snowboardowych, w tym najgorętszych w sezonie tytułów: Method Movie 2, Loose, Quiksilver Depth Perception czy Never Too.

W sobotę od rana odbywały się warsztaty dotyczące światowych trendów w sportach zimowych, przygotowania sprzętu do sezonu, unikania kontuzji na stoku, jazdy po boksach czy odpowiedniego nawadniania organizmu. - Zalecane są 3 litry płynów dziennie. To powinno uchronić nas przed dehydratacją krążków międzykręgowych - tłumaczy fizjoterapeuta Bartosz Bomba.

Po przyswojeniu sporej dawki wiedzy, czas na praktykę! Festiwal zakończyły organizowane w parku trampolin GOjump zawody w skokach na poduchę, które poprowadził niezastąpiony Maciej "Stachu" Stasiak z Brudnego Południa.

Na specjalnym stoisku Czwórki przez całą sobotę mieliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, m.in. spersonalizowane grafiki na Wasze deski lub kaski, które na miejscu wykonywał grafik Tomasz Pieńczak (www.tpienczak.com). Można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w czwórkowej fotobudce.

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzą: Hanna Dołęgowska, Mateusz Fusiarz

Data emisji: 26.11.2017

Godzina emisji: 11.05

kul


Czytaj także

Maja Kuczyńska - baletnica w tunelu aerodynamicznym

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2017 12:00
Grała na pianinie, śpiewała, uprawiała jeździectwo, ale przyznaje, że tak naprawdę od dzieciństwa chciała latać. Maja Kuczyńska swoje marzenie spełniła i to w imponującym stylu!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ultramaraton w górach Himalajów - kiedy 42 km to za mało

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 14:29
W wrześniowym maratonie warszawskim udział wzięło prawie 5,5 tysiąca osób. Są jednak zawodnicy, dla których taki dystans jest niewystarczający.
rozwiń zwiń