Kuba Wesołowski: Teatr? To nie dla mnie

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2012 16:50
Ze znanym aktorem młodego pokolenia Magdalena Kasperowicz rozmawiała między innymi o tym, czym jest kariera, sukces i spełnienie zawodowe.
Audio

W audycji "Kontrkultura" zawsze zwiedzamy teatry. Tym razem Magdalena Kasperowicz starała się przede wszystkim dowiedzieć, jak to jest z aktorstwem serialowym, ale wątek teatru też się pojawił.

- Na kino składa się muzyka, scenografia i cała reszta, która jest w filmie. W teatrze tego nie ma. Tutaj jesteś nagi. Jedynie co masz, to tekst do powiedzenia. W filmie jeżeli z czymś nie trafisz, masz dubla, a w teatrze lecisz dalej. To zupełnie inna skala trudności - tak Kuba Wesołowski tłumaczył, dlaczego dotąd nie spróbował swoich sił w teatrze.

Cała rozmowa z aktorem w nagraniu audio i wideo audycji.

pg

Czytaj także

"Combat girls. Krew i honor": mocny film i mocny temat!

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2012 10:00
- Film "Combat girls. Krew i honor" to mocne, brutalne, bardzo prawdziwe kino. Zwłaszcza, że scenariusz napisany został z perspektywy kobiety - mówiła w Czwórce kulturoznawca Joanna Sawicka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Kowalewski: Nie wyobrażam sobie życia bez teatru

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 13:30
Znanego i lubianego aktora zobaczyć możemy w filmach, serialach i… reklamach. Do tych ostatnich ma stosunek czysto użytkowy. Ale to teatr jest jego pierwszą i największą miłością.
rozwiń zwiń