22. Finał WOŚP: gigantyczna Czwórka ma nowego właściciela

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 20:40
Podczas tegorocznego, 22. finału akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy na licytację… gigantyczną, styropianową Czwórkę. Zdobył ją Paweł, który zaoferował najwyższą kwotę, 1024 zł, by wesprzeć przedsięwzięcie Fundacji. Gratulujemy!
Audio
  • Kuba Marcinowicz o niezwykłej historii Czwórki, którą można było licytować (Czwórka/Ściąga z popkultury)
Dochód z licytacji gigantycznej Czwórki przekazujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Dochód z licytacji gigantycznej Czwórki przekazujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyFoto: Czwórka

- Ta Czwórka jest ogromna, a do tego ma niezwykłą, ogromną historię - opowiadał nasz dziennikarz, Kuba Marcinowicz. - Była na wszystkich naszych dużych akcjach, jest także z nami każdego dnia, gdy mijamy ją na korytarzu. Do tego pięknie wygląda!

Na niemal dwumetrowej, żółto-czarnej, styropianowej Czwórce znalazły się autografy naszych dziennikarzy.

Czytaj także: Cała Polska działa na rzecz WOŚP <<<

Licytacja wystartowała o godz. 10.00 i trwała aż do godz. 20.00. W tym czasie wysyłaliście do nas swoje oferty. A było ich naprawdę dużo! O wynikach naszej licytacji na bieżąco informowali Was Kuba Marcinowicz i Filip "Rudanacja" Antonowicz.

/

Przez niemal cały dzień relacjonowaliśmy dla Was nie tylko to, co dzieje się na ulicach Warszawy, gdzie odbywały się zbiórki pieniędzy, ale także wielu innych, dużych miast w Polsce, m.in. Lublina, Koszalina, Skierniewic, Zakopanego, a także Trójmiasta. Nasi reporterzy niestrudzenie rozmawiali z wolontariuszami WOŚP i ludźmi, którzy postanowili włączyć się w akcję i przekazać Fundacji cegiełkę.

Dowiedz się więcej: WOŚP w Polskim Radiu <<<

A w całej Polsce, mimo deszczu i wiatru nikogo nie trzeba było namawiać do wspierania inicjatywy Jerzego Owsiaka. - Najważniejsze, że się pomaga - mówiła jedna z słuchaczek Czwórki. - Zawsze wspieram WOŚP - wtórowała jej kolejna.

/

(kd)

Czytaj także

Prof. Piotr Kaliciński: uratowanie komuś życia może być prezentem dla obu stron

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 14:40
12 stycznia 2014 odbędzie się kolejny finał WOŚP. Zebrane pieniądze pomogą jak zwykle dzieciakom oraz seniorom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

WOŚP: 35 milionów czerwonych serduszek już czeka na darczyńców

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 11:00
- Jeżeli zbierzemy tyle, ile przed rokiem, czyli ponad 50 mln złotych, to uda nam się zrealizować naprawdę ambitny plan - zapowiada Krzysztof Dobies. W niedzielę staruje 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cała Polska działa na rzecz WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2014 08:00
Do tegorocznego, 22. Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyły się nie tylko instytucje, ale także prywatne osoby, m.in. projektanci biżuterii artystycznej, skupieni w grupie Biżuteryjki.
rozwiń zwiń