Anna Wendzikowska - do De Niro i Carreya bez tremy

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 12:50
Z powodzeniem godzi pracę aktorki i dziennikarki. Ostatnio Anna Wendzikowska chwyciła też za pióro i zaangażowała się w akcję społeczną. - Otwieramy oczy na problemy najmniejszych, które dzieją się często na naszych oczach - powiedziała w Czwórce.
Audio
  • Anna Wendzikowska nie znosi nudy i angażuje się w wiele projektów jednocześnie (Czwórka/Audycja nr 1)
Anna Wendzikowska wydała ksiązkę PytAnia o Hollywood
Anna Wendzikowska wydała ksiązkę "PytAnia o Hollywood"Foto: Wojciech Adam Jurzyk/PR

Dziennikarka napisała bajkę "Nauka dzielenia według Julki". Za tą pracą stał konkretny cel. - Zrobiłam to, żeby namówić ludzi, aby włączyli się do akcji dożywiana dzieci. To jest straszne, że tak dużo osób angażuje się w pomoc dzieciom w Afryce, a nie dostrzegamy, iż mamy w Polsce kilkaset tysięcy głodnych maluchów - powiedziała w "Audycji nr 1" Wendzikowska. Jako ambasadorka Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Podziel się Posiłkiem chce, żebyśmy zwrócili uwagę na to, jak dużo jedzenia wyrzucamy i marnujemy, podczas gdy tak wiele osób, często żyjących tuż obok nas, chodzi niedożywionych.
Za niespełna miesiąc, 22 października, ukaże się też debiutancka książka Wendzikowskiej "PytAnia o Hollywood". To już propozycja przeznaczona dla starszych odbiorców. - To w pewnym stopniu podsumowanie mojej dotychczasowej pracy zawodowej i odpowiedź na pytania, które często są mi zadawane. Wiele osób jest ciekawych okoliczności rozmów, które przeprowdziłam z gwiazdami kina - ujawniła dziennikarka.
PRZECZYTAJ: Polskie gwiazdy kina bez tajemnic

Wendzikowska ma na koncie wywiady z tak znanymi aktorami jak Jim Carrey czy Robert De Niro. - De Niro nie znosi wywiadów. Unika ich jak ognia. Zawsze miałam go na rozmowie w parze z inną gwiazdą, ostatnio był to Sylvester Stallone. Wychodzi to tak, że to właśnie ta druga osoba przejmuje inicjatywę - powiedziała w Czwórce, dodając, że nie ma już wielkiej tremy przed spotkaniami z ikonami Hollywood. Lata praktyki zrobiły swoje. - Czasem w ciągu godziny mam okazję zrobić wywiady z czterema-pięcioma naprawdę wielkimi postaciami kina. Emocje są wielkie, ale trzeba je zostawić z boku - spuentowała.
Czy przed wywiadami z gwiazdami dziennikarka dostaje uwagi, jakich pytań nie zadawać? Które z tych spotkań najlepiej wspomina? Ilu znanych aktorów próbowało ją podrywać w trakcie rozmowy? Wysłuchaj materiału z "Audycji nr 1"!
ac/kd

Czytaj także

Agata Dziarmagowska marzy o duecie z Rihanną

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Popularność przyniósł jej udział w znanych programach telewizyjnych typu talent show. Choć jest dopiero licealistką i niedawno ukazał się jej pierwszy teledysk, to już ma rzeszę wiernych fanów. Gościem "Poranka OnLine" była młoda wokalistka - Agata Dziarmagowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Joanna Brodzik: szczycę się swoją popularnością

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 17:44
Po latach występów przede wszystkim w niezwykle popularnych serialach i produkcjach pełnometrażowych, Joanna Brodzik wraca na deski teatru. To dla niej duża zmiana. Zaczęła trenować boks, przełamała strach przed występowaniem na deskach teatralnych, a o wszystkim opowiedziała Uli Kaczyńskiej w audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Keanu Reeves, Yao Ming i Typowy Seba - jako memy opanowali sieć

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 14:00
Internetowe memy to obrazki najczęściej przedstawiające osoby razem z krótkimi opisami sytuacji często komicznymi i sarkastycznymi, które rozprzestrzeniają się w sieci. W "Poranku OnLine" specjalnie dla was omówiliśmy kilka z nich.
rozwiń zwiń