Agencja Testerów Wierności. Sprawdzą twojego partnera

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 11:55
Testowanie proszku, czy usuwa plamy albo gumy do żucia, czy odświeża oddech nie jest już trendy. Teraz poszliśmy o krok dalej i możemy wynająć eksperta, który oceni stopień wierności naszego partnera.
Audio
  • Sprawdź, czy mógłbyś zostać testerem wierności!

Podejrzewasz swojego partnera o zdradę? A może chcesz się upewnić czy twój partner jest ci wierny? Ewentualnie chcesz wziąć rozwód a nie masz dowodów. W każdej z wymienionych sytuacji jest w stanie pomóc ci tester wierności. Ich praca nie należy do najłatwiejszych i choć w zasadzie to, co nie jest zabronione jest w tej branży dozwolone, to jednak testerów obowiązuje pewien kodeks moralności:

- Nie możemy dopuszczać do intymnych zbliżeń - opowiada Adam. - Jeśli zaś chodzi o cechy dobrego testera to na pewno musi on być przebiegły i dobrze jest, kiedy posiada doświadczenie aktorskie.


Jak pokazują badania, z usług takich agencji najczęściej korzystają ludzie starsi, od lat pozostający w związkach małżeńskich. Kiedy pojawiają się pierwsze oznaki zdrady tester wkracza do akcji i nie tylko szuka dowodów, ale też próbuje odciagnąć "te trzecią osobę" od zdradzającego, czy zdradzającej:

- Zdarzają się sytuacje, że tester zauroczy "testowaną" kobietę. Potem taka pani dzwoni, proponuje randkę w hotelu, a my od razu informujemy o tym jej partnera. I bywa tak, że zamiast naszego kolegi, w pokoju czeka na nią mąż albo narzeczony - kończy rozmówca Bartka Wasilewskiego.
Więcej o tej profesji i przygodach testerów wierności dowiesz się z materiału przygotowanego dla "Poranka OnLine".
kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka hotel

Czytaj także

Najmłodszy kolekcjoner sztuki w Polsce zarabiał jako kelner w hotelu Polonia

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 14:27
Ponad 250 dzieł sztuki współczesnej liczy w tej chwili kolekcja 26-latka z Zamościa. Michał Borowik jest nie tylko młodym, ale też doświadczonym kolekcjonerem, który przebojem wkroczył na salony wielkiego świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy między kobietą, a mężczyzną może być... tylko przyjaźń?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 10:00
– Kasia jest złośliwa i bezpośrednia, a po przeczytaniu jednej z moich książek powiedziała mi, że ja też taki jestem – mówi Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty, o Katarzynie Miller. – Postanowiliśmy więc razem napisać książkę, która nie jest landrynkowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zdrada spotyka większość par"

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2013 14:50
Geny, biologia i kultura, zdaniem naukowców, w dużej mierze odpowiedzialne są za nasze zdrady. Czy to "choroba" naszych czasów i jak sobie z nią radzić dyskutowali w studiu Czwórki eksperci i słuchacze.
rozwiń zwiń