Lato VIP-a. Kogo słucha Sonia Bohosiewicz?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 11:00
W cyklu "VIP poleca" sprawdzamy, jak wyglądają wakacje znanych i lubianych Polaków. Popularna aktorka Sonia Bohosiewicz tegoroczne lato spędzi z Ellą Fitzgerald.
Audio
  • Idealna wakacyjna miejscówka wg Sonii Bohosiewicz (BąŻur/Czwórka)
  • Sonia Bohosiewicz poleca książkę na wakacje (BąŻur/Czwórka)
  • Sonia Bohosiewicz o ulubionej płycie Elli Fitzgerald (BąŻur/Czwórka)
Dla roli w spektaklu Miłość w Saybrook w Teatrze 6. Piętro Sonia Bohosiewicz z blondynki zamieniła się w czarnowłosą piękność
Dla roli w spektaklu "Miłość w Saybrook" w Teatrze 6. Piętro Sonia Bohosiewicz z blondynki zamieniła się w czarnowłosą pięknośćFoto: PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

- Rozsłuchuję się w płycie "Ella Fitzgerald sings George Gershwin". To album niezwykły, którym zachwyciła się Marilyn Monroe. Do tego stopnia, że zadzwoniła do jednego z klubów i poprosiła by ten zorganizował koncert Fitzgerald. A najlepiej siedem koncertów. Aktorka wykupiła miejsce w pierwszym rzędzie i spędziła ze swoją ulubioną wokalistką cały tydzień - opowiada gość Czwórki.

Sonia Bohosiewicz poleca także lekturę na lato i zdradza, w którym miejscu w Polsce na letników czekają najlepsze gofry z bitą śmietaną i malinami, ręcznie robione sękacze i udane grzybobrania.

***

Tytuł audycji: "BąŻur"

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Przygotowała: Diana Zyglewska

Data emisji: 14.07.2016

Godzina emisji: 7.00

kul/bch

Czytaj także

"Modny Tata". Ojcostwo na miarę XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 13:00
Na co dzień wykładowca, w sieci Modny Tata. Michał Będźmirowski przełamuje stereotypy zapracowanego mężczyzny i ojca i tłumaczy, jak być fajnym tatą i przy tym nie zwariować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Książki na lato. "Zagadka to dobry sposób na relaks"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 14:00
- Kryminały świetnie nadają się na wakacje. Zwłaszcza te, które na pierwszy rzut oka kryminałami nie wydają się być - zapowiada Sylwia Stano z bloga "Książniczki".
rozwiń zwiń