X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O co walczą dzisiejsi studenci?

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2016 15:28
Co dzisiaj jest ważne dla studentów? O zmianach w edukacji i stylu życia żaków po 36 latach istnienia Niezależnego Zrzeszenia Studentów porozmawiamy w Czwórce.
Rekonstrukcja strajku studentów z 1981 roku, zorganizowana przez Sekcję Historyczną Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Rekonstrukcja strajku studentów z 1981 roku, zorganizowana przez Sekcję Historyczną Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu WarszawskiegoFoto: PAP/Jakub Kamiński

Czy dziś wciąż istnieje słynne niegdyś "życie studenckie"? To pytanie postawimy w audycji "BąŻur" po godz. 8.00. Pretekstem do dyskusji będzie 36-lecie istnienia Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Działaczami organizacji byli m.in:  Maciej Orłoś, Jarosław Gugała, Hirek Wrona, czy wielu wielu innych polityków, dziennikarzy i przedstawicieli biznesu.

Wcześniej porozmawiamy o relacjach męsko-damskich i sprawdzimy, czy rzeczywiście związek nie ma szans na przetrwanie, jeśli nasza druga połówka... słucha innej muzyki. Zaprosimy was także na cykl "Cztery dychy". Z okazji 40-lecia Czwórki co tydzień publikujemy najciekasze archiwalne materiały radiowe.

***

Na "BąŻur" zapraszamy w środę (28.09) w godz. 6.05 - 9.00. Audycję poprowadzi Piotr Galus.

kd/jsz

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Cztery dychy". Męska przyjaźń 40 lat temu

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2016 16:25
W "Audycji nr 1" wertowaliśmy archiwa Polskiego Radia w poszukiwaniu najciekawszych materiałów sprzed lat. Wysłuchaliśmy m.in. audycji Czwórki z 1977 roku, pt. "Granice szczerości".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie idź w dżinsach do cioci. Konwenanse lat 70.

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 13:33
- Konwenans na ogół nie jest czymś przemyślanym - mówił Stefan Garczyński w 1978 roku. - Po prostu niektórzy zaczęli naśladować i dalej bezmyślnie naśladują. Teraz wydaje im się, że jest niemożliwe by postępować inaczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Orleańska i jej pięć porcji zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 08:00
Gościem w środowy poranek będzie aktorka Joanna Orleańska, ambasadorka akcji promującej zdrowe odżywianie "Pięć porcji zdrowia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Egzamin dojrzałości jako... jednostka chorobowa?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 14:20
- Jestem przekonana, że matura stała się w ostatnim czasie jednym z czynników nerwicorodnych. Szkoła kładzie nacisk na ten egzamin i młodzież tego nie wytrzymuje - przekonywała prof. Wanda Półtawska w audycji z 1984 roku.
rozwiń zwiń