X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Naukowe wakacje na SGGW - szycie chirurgiczne i mikrobiologia

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 14:38
Jak się okazuje niektórzy młodzi ludzie nie mogą żyć bez nauki i na czas letniej laby wybierają zajęcia w labolatoriach. Na takie właśnie wakacje zdecydowało się 50 licealistów z całej Polski. 
Audio
  • Uczestnicy obozu Adamed SmartUp opowiadają o swoich wakacjach (Czwórka/Stacja Nauka)
Uczestnicy obozu naukowego Adamed SmartUp
Uczestnicy obozu naukowego Adamed SmartUpFoto: Czwórka/Patryk Kuniszewicz

Na terenie kampusu SGGW w Warszawie organizowany jest obóz naukowy Adamed SmartUp. - Uczymy się tu, poznajemy tajemnice zawodu medyka - wyjaśnia jeden z uczestników. - Tu możemy łączyć świetną zabawę z nauką, tu też możemy spotkać wspaniałych ludzi - dodaje. 

Rekrutacja na obóz nie była łatwa i szybka. Wszystko zaczęło się już we wrześniu od naukowej gry, następnie trzeba było napisać list motywacyjny i odbyć rozmowę. - Ten proces nie jest ciężki, ale trzeba się trochę postarać, poszukać w internecie różnych wiadomości ze świata nauki. - Na pewno gra rekrutacyjna jest ciekawa, każdemu polecam, dużo daje i bardzo dużo uczy - podkreśla uczestnik. 

Za uczestnikami obozu już zajęcia z techniki drukowania 3D, zajęcia z mikrobiologii, warsztaty z drukowania zdjęć radiologicznych, nauka o budowie człowieka, chorobach czy sekcja ciała świni. A co ich jeszcze czeka? Jak się dostać na taki obóz i kiedy startuje kolejna rekrutacja? O tym m.in. w "Stacji Nauka".

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Data emisji: 19.07.2018

Godzina emisji: 12.16

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przychodzi symulant do lekarza. Możesz nim być Ty

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 13:28
Symulant nie kojarzy się nam pozytywnie. Okazuje się, że udawanie i oszukiwanie przydaje się na kierunkach medycznych, choć nie w rolach studenta czy wykładowcy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Biofuzje". Bo rewolucja w medycynie zaczyna się od pomysłu

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 17:29
IV Studencka Konferencja Biologii Medycznej "Biofuzje" startuje 24 maja i potrwa dwa dni. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki. 
rozwiń zwiń