Pracujesz w korporacji? Wykorzystaj to!

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 19:07
– To był dla mnie bardzo ważny czas – mówiła Irena Bieguńska o pracy w korporacji, z której odeszła, by założyć własną firmę zajmującą się rękodziełem.
Audio
  • Pracujesz w korporacji? Wykorzystaj to! (Czat Czwórki/Czwórka)
Ci, którzy opuścili korporację i zaczęli samodzielną działalność zawodową, bardzo sobie chwalą umiejętności jakie korporacje im podarowały (zdj. ilustracyjne)
Ci, którzy opuścili korporację i zaczęli samodzielną działalność zawodową, bardzo sobie chwalą umiejętności jakie korporacje im podarowały (zdj. ilustracyjne)Foto: wikimedia/domena publiczna

Gość Czwórki ma za sobą 10 lat pracy w firmach telekomunikacyjnych. Uważa, że ten okres bardzo wiele jej dał. – Przede wszystkim zdobyłam umiejętność współpracy z ludźmi. To było duże wyzwanie, szczególnie dla młodej osoby – opowiadała w materiale Anny Hardej.

Irena Bieguńska tłumaczyła, dlaczego mimo wszystko zdecydowała się porzucić pracę w korporacji, i dlaczego tym, którzy też chcą to zrobić, odradza spontaniczność w takiej decyzji. W Czwórce gościliśmy także innych "uciekinierów" z dużej firmy - Annę Bienias i Dymitra Doktóra.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotowała: Anna Hardej

Goście: Irena Bieguńska, Anna Bienias i Dymitr Doktór (byli pracownicy korporacji)

Data emisji: 20.07.2016

Godzina emisji: 15.05

mc/mp

Czytaj także

Polak po godzinach. "Mężczyzna na siłce, kobieta w kuchni"

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 18:40
Z najnowszych badań wynika, że Polacy swój wolny czas najchętniej poświęcają rodzinie. A co robią, kiedy zaczynają inwestować go w siebie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzinny interes. Czy warto go robić?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2016 17:00
Ostatni światowy kryzys pokazał, że firmy rodzinne są bardziej odporne na niestabilne czasy. - Bierze się to przede wszystkim z poczucia odpowiedzialności wobec pokoleń - tłumaczą eksperci.
rozwiń zwiń