X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Coaching. "Tworzymy formułę szczęścia klientów"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 18:49
Do niedawna z problemami szło się do na terapię do psychologa albo rozmawiało o swoich problemach z bliskimi. Potem pojawili się coache. - Coaching to metoda wspierania ludzi w definiowaniu celów, znajdowaniu drogi do ich osiągnięcia i ostatecznie w osiąganiu ich - mówił psycholog Jan Jędrzejczyk.
Audio
  • Istota coachingu - rozmowa z Taisją Laudy i Janem Jędrzejczykiem (Czat Czwórki)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Max4e Photo

coaching 1200.jpg
"Coaching to nie tylko życiowe wsparcie"

Dziś na rynku swoje usługi oferują life coache, creativity coache, sex coache, diet coache, czy skin coache. - Coach nie ma prawa wskazywać drogi, a jedynie ukierunkowuje na nią poprzez zadawanie pytań. Coach ma przenosić człowieka na wyższy poziom samoświadomości, a nie zarobku - podkreślała Taisja Laudy. 

Coache mają inspirować, dawać możliwość wglądu w siebie. Pracują najczęściej w korporacjach, podczas wyjazdów integracyjnych, czy szkoleń. Jak wybrać właściwego coacha? - Są wśród nich ludzie, którzy swoją pracę wykonują z powołania, a inni, bo lubią i można dużo zarobić. Dlatego, jeśli chcemy wybrać coacha, który się nami zajmie we właściwy sposób warto zadać kandydatom to pytanie: dlaczego robią to, co robią - tłumaczyła Taisja Laudy. - Poza tym, jeśli idziemy do coacha, bo mamy problemy finansowe, a okazuje się, że coach sam musi pożyczać pieniądze, to uciekajmy od niego - dodaje.

Nie uczymy ludzi niczego nowego, ale na podstawie ich dotychczasowych doświadczeń tworzymy tak zwaną formułę szczęścia danej osoby Taisja Laudy

Jak wygląda praca z coachem i jak szukają oni u klientów mocnych stron? Dlaczego - jak wynika z badań Instytutu Gallupa - ludzie nie dostrzegają własnych potrzeb i talentów i większość nie wybiera drogi zawodowej, do której ma predyspozycje? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. A co o coachingu i współpracy z coachami sądzą słuchacze Czwórki? To sprawdzał reporter Robert Malinowski.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotował: Robert Malinowski

Goście: Taisja Laudy (certyfikowany trener i coach mocnych stron, Instytut Gallupa), Jan Jędrzejczyk psycholog i coach

Data emisji: 18.06.2018

Godzina emisji: 15.10

kd/gs


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzechy Polaków w przestrzeni publicznej. Czego nam nie wolno?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2018 18:45
Głośne rozmowy przez telefon, śmiecenie, nieprawidłowe parkowanie - to spory problem w miejscach ogólnodostępnych. Co nam wolno w przestrzeni publicznej, które zachowania irytują innych najbardziej, a jakie grzechy najczęściej popełniamy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza Komunia jak mini-wesele. "Zrezygnujmy z show na rzecz relacji"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 17:00
Zbliża się sezon komunijny. Kilkanaście lat temu było to skromna uroczystość obchodzona w gronie rodzinnym. Dziś aspekt duchowy Pierwszej Komunii przysłaniają zupełnie inne kwestie...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modraszka - ogród, który połączył mieszkańców Bielan

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2018 18:27
Więcej zieleni między blokami, wspólna przestrzeń na działania sąsiedzkie - takie cele przyświecały mamom z warszawskich Bielan, które stworzyły Ogród Modraszka.
rozwiń zwiń