Jak zapamiętamy Euro 2020? "Było totalnie nieprzewidywalnie"

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2021 19:54
11 bramek samobójczych, siedem dogrywek, porażka Polaków i zwycięstwo Włochów - jakie jeszcze momenty zapamiętamy po Euro 2020?
Radość po  zwycięstwie - Włosi na Euro 2020
Radość po zwycięstwie - Włosi na Euro 2020Foto: David Klein/pap

Gol na samym początku spotkania, wyrównanie i rzuty karne - tak wyglądał finał turnieju, na który piłkarze i kibice czekali wyjątkowo nie cztery a pięć lat.

ZOBACZ WIĘCEJ Sport w Czwórce >>>

- Całe mistrzostwa zapamiętam jako rozgrywki pełne niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji - opowiadał jeden z słuchaczy Czwórki. - Najlepszym przykładem był mecz finałowy, gdy było już niemal pewne, że zwycięzcą będzie drużyna angielska, nagle okazało się, że nie - podkreślał. - Najmocniej zapamiętam Danię i jej bój o zwycięstwo - tłumaczył inny.

Posłuchaj
02:54 _PR4_AAC 2021_07_12-15-17-12.mp3 Co słuchacze Czwórki zapamiętają po Euro 2020? (Czat Czwórki) 

Kolejni w rozmowie z Czwórką wspominali występy polskiej reprezentacji. - Po pierwszym meczu byłem troszkę załamany, ale widziałem, że Robert Lewandowski robił co mógł, by ciągnąć nas do przodu - tłumaczył inny słuchacz. Większość zgodnie podkreślała, że ten miesiąc był dla polskich kibiców emocjonalnym rollercoasterem, ale też pełnym wspomnień czasem w towarzystwie przyjaciół i znajomych.  

Co będzie podczas kolejnych mistrzostw? - Będziemy wspominać ten miniony turniej jako najlepsze Euro wszechczasów - mówili słuchacze Czwórki. 

ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny Euro 2020 >>>

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotował: Szymon Majchrzak

Data emisji: 12.07.2021

Godzina emisji: 15.25

kd


Czytaj także

Odpoczynek, który jest sztuką. Jak to robić skutecznie?

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2021 20:40
Niektórzy wyjeżdżają w góry, inni nad morze, jeszcze inni zostają domach, czytają książki, składają modele samolotów, imprezują ze znajomymi, albo po prostu odsypiają. Po intensywnych tygodniach sesji i całorocznej nauce online przyszedł czas na odpoczynek.
rozwiń zwiń