Popandemiczna moda i sportowe życie w środowe popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 14:23
W programie sprawdzimy, jak zmienił się nasz sposób myślenia o modzie dzięki miesiącom, które spędziliśmy w domach. Powiemy także o polskich sportowca, którzy odnoszą w swoich dziedzinach sukcesy.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: shutterstock.com/faboi

shutterstock buty obuwie moda 1200.jpg
Ekologiczna moda - jak to się robi?

Program rozpoczniemy od próby znalezienia odpowiedzi na pytanie, jak pandemia wpłynęła na modę. W połączeniu z dynamiczną cyfryzacją wyodrębniły się nowe sposoby mówienia o niej. Mamy m.in. wirtualne przymierzalnie, czy pokazy mody.

Czytaj także:

Powiemy także o sukcesach polskich sportowców, m.in. siatkarzy, tenisistów czy lekkoatletów. 

Po godz. 16.05 gościem będzie Sabina Strzelecka, miłośniczka latarni morskich, która wymyśliła projekt Laterna. Zakochała się w latarniach morskich w dzieciństwie, oglądając "Muminki". Dziś podróżuje szlakiem latarni po Polsce i świecie. Sabina odwiedziła wszystkie latarnie znajdujące się na polskim wybrzeżu. Na swoim koncie ma również odwiedziny latarni m.in. na Islandii, Sri Lance, a także w Grecji, Bułgarii, Norwegii, Szkocji czy Hiszpanii. Projekt Laterna to  17 ilustracji przedstawiających latarnie morskie polskiego wybrzeża. 

***

Na audycję "Czat Czwórki" w środę (20.07) o godzinie 15.05 zaprasza Piotr Firan.

kd


Zobacz więcej na temat: Czwórka moda zabawa hobby

Czytaj także

Historia mody. Jak strój pomaga poznać tajemnice sprzed lat?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 15:10
Dzięki swojej pasji, czyli historii mody, Zuzanna Żubka-Chmielewska odkryła kilka sekretów, m.in. dlaczego na jednym ze zdjęć sprzed lat znalazł się słynny kompozytor i pianista Witold Lutosławski… w sukience.
rozwiń zwiń