Widżeje - to oni robią z koncertów widowiska

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 11:35
Kuba, Michał i Tomek, czyli Visual Family Collective, to widżeje, którzy odpowiadają za wizualizacje na Czwartej Scenie Czwórki podczas odbywającego się 8 i 9 września Up To Date Festival w Białymstoku. W Czwórkowym "TOP" artyści zdradzają tajniki swojej profesji.
Audio
  • Visual Family Collective - co pokażą na Up To Date? (TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: StockSnap/Pixabay.com
Sprawdź też:
up to date 1200.JPG
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival!

- Praca widżeja to spotkanie między sztuką i techniką - przekonują Kuba, Michał i Tomek. - Największą frajdą jest to, że możesz sobie pozwolić na wszystko. Czujesz piosenkę, masz na deku klipy i kombinujesz, jak one zagrają z tym, co leci - mówią zaproszeni widżeje z Visual Family Collective.

W rozmowie z Kubą Marcinowiczem Czwórkowi goście opowiadają też o tym, jak w kolektywie dzielą się pracą oraz, co w widżejskiej sztuce jest dla nich najważniejsze. - Gdy przygotowujemy kontent mamy na uwadze, żeby pasował on do różnych rodzajów muzyki - podkreślają członkowie Visual Family Collective. A czy są w stanie zrobić wizualizacje do każdej muzyki, jakich nowych technologii używają, no i jakie wizualizacje przygotowali na Czwórkową scenę podczas Up To Date - więcej o tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji:  TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem 

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Kuba, Michał i Tomek (Visual Family Collective)

Data emisji: 28.08.2017

Godzina emisji: 18.05

jsz/jp

Czytaj także

"Od Ujścia do Źródła". Koncert: L.U.C & Rebel Babel Ensemble

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 13:23
Houseboaty, Gdańsk z kajaka, wiślane trasy rowerowe, rejs kulturalny po Wiśle - to 9 czerwca były tylko niektóre atrakcje i tematy Czwórkowych audycji prosto z Gdańska. Po nich odbył się specjalny koncert w wykonaniu formacji L.U.C & Rebel Babel Ensemble.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Od Ujścia do Źródła vol. 3 - koncert Vavamuffin

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2017 11:30
Formacja Vavamuffin zagrała 14 sierpnia w Krakowie nad Wisłą na wielki finał plenerowych audycji Czwórki pod hasłem "Od Ujścia do Źródła". Wszystko po to, aby uczcić Rok Rzeki Wisły.
rozwiń zwiń