Zakupy w sieci - jak się zmienił rynek w czasie pandemii?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 10:21
Internetowe zakupy – kiedyś tylko "od czasu do czasu", dziś to norma. Kupujemy w ten sposób m.in. artykuły spożywcze.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Rawpixel.com/Shutterstock

Program rozpoczniemy jednak od recenzji "The Dark Pictures: Little Hope", gry z gatunku horrorów, w której śledzimy losy czwórki nastolatków. Tytułowe miasteczko spowija złowieszcza mgła i choć wydaje się ono opuszczone, szybko wychodzi na jaw, że opanowały je mroczne siły. Protagoniści znajdują się w potrzasku, a szukając sposobu na ucieczkę, muszą stawić czoła przerażającym wizjom z XVII-wiecznego polowania na czarownice oraz zmierzyć się z koszmarami czyhającymi na nich w ciemnościach. 

Czytaj także:

W programie także test aplikacji "InfoPigula". To projekt informacyjny, w którym znajdziemy skrót najważniejszych wiadomości z ostatnich dni. 

Czytaj także:

Po godz. 18.05 tematem audycji będą internetowe zakupy. Jak w tej chwili wygląda sektor zakupów internetowych, która branża zyskała na tej formie zakupów, co najczęściej w ten sposób kupujemy?

ZOBACZ TAKŻE Zagrożenie koronawirusem - co trzeba wiedzieć? Informacje, statystyki, porady >>>

***

Na audycję "TOP-Trochę Optymizmu Popołudniem" zapraszamy we wtorek (24.11) po godz. 17.05. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz

kd

Czytaj także

Bezpieczne zakupy online - robisz to dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 15:42
- Przenieśliśmy się do sieci. To już jest fakt, a nie pieśń przyszłości - mówi Oliwia Tomalik, marketing manager. - Sklepy są bardziej nowoczesne, a klienci, zamiast płacić "za pobraniem", co było najpopularniejszą metodą jeszcze kilka lat temu, sięgają po nowoczesne metody bezgotówkowe. 
rozwiń zwiń