Zakupy w sieci - jak się zmienił rynek w czasie pandemii?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 10:21
Internetowe zakupy – kiedyś tylko "od czasu do czasu", dziś to norma. Kupujemy w ten sposób m.in. artykuły spożywcze.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Rawpixel.com/Shutterstock

Program rozpoczniemy jednak od recenzji "The Dark Pictures: Little Hope", gry z gatunku horrorów, w której śledzimy losy czwórki nastolatków. Tytułowe miasteczko spowija złowieszcza mgła i choć wydaje się ono opuszczone, szybko wychodzi na jaw, że opanowały je mroczne siły. Protagoniści znajdują się w potrzasku, a szukając sposobu na ucieczkę, muszą stawić czoła przerażającym wizjom z XVII-wiecznego polowania na czarownice oraz zmierzyć się z koszmarami czyhającymi na nich w ciemnościach. 

Czytaj także:

W programie także test aplikacji "InfoPigula". To projekt informacyjny, w którym znajdziemy skrót najważniejszych wiadomości z ostatnich dni. 

Czytaj także:

Po godz. 18.05 tematem audycji będą internetowe zakupy. Jak w tej chwili wygląda sektor zakupów internetowych, która branża zyskała na tej formie zakupów, co najczęściej w ten sposób kupujemy?

ZOBACZ TAKŻE Zagrożenie koronawirusem - co trzeba wiedzieć? Informacje, statystyki, porady >>>

***

Na audycję "TOP-Trochę Optymizmu Popołudniem" zapraszamy we wtorek (24.11) po godz. 17.05. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bezpieczne zakupy online - robisz to dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 15:42
- Przenieśliśmy się do sieci. To już jest fakt, a nie pieśń przyszłości - mówi Oliwia Tomalik, marketing manager. - Sklepy są bardziej nowoczesne, a klienci, zamiast płacić "za pobraniem", co było najpopularniejszą metodą jeszcze kilka lat temu, sięgają po nowoczesne metody bezgotówkowe. 
rozwiń zwiń