"Grać, grać i grać". Najlepszy sposób na sukces?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2016 08:15
Projekt Miejski to grupa przyjaciół, którzy muzykują razem już od ponad roku. Ich strategia to "grać, grać, grać i spotykać się z publicznością". Czy zaaprobuje ją producent muzyczny Przemek Puk?
Audio
  • Muzycy grupy Projekt miejski opowiadają o swojej twórczości i historii zespołu (Będzie głośno/Czwórka)
  • Wywiad z Przemkiem Pukiem, który dzieli się swoimi doświadczeniami i radzi młodym muzykom, jak zaistnieć na wielkich scenach (Będzie głośno/Czwórka)
W Będzie Głośno młodzi muzycy i doświadczone wygi opowiadają o swoich doświadczeniach w branży muzycznej
W "Będzie Głośno!" młodzi muzycy i doświadczone wygi opowiadają o swoich doświadczeniach w branży muzycznejFoto: Czwórka

Muzykom Projektu nieobce są różne gatunki - od klasyki, przez jazz, rock i reggae aż po hip-hop. - Hip hop może być inteligentny, nie musi być "spatologizowany". My poruszamy tematykę damsko-męską, czasem delikatnie zahaczamy o politykę. W tekstach przekonujemy do tego, by być sobą i staramy się to robić ze smakiem - tłumaczyli w Czwórce.

Muzycy Projektu mają za sobą doświadczenia w różnych formacjach. Jak w tym melanżu gatunków odnajdują harmonię, gdzie jeszcze szukają własnego brzmienia i jakie mają plany na przyszłość? Między innymi o tym opowiedzieli w rozmowie z Damianem Sikorskim. Zagrali także na żywo unplagged numer "We własnej skórze".

Gościem Damiana Sikorskiego był także Przemek Puk - producent, kompozytor, realizator oraz wokalista, autor i współautor wielu piosenek, które można usłyszeć każdego dnia w największych polskich rozgłośniach radiowych. W Czwórce opowiadał nie tylko o własnych doświadczeniach, ale także o młodych artystach próbujących się odnaleźć w branży muzycznej.

***

Tytuł audycji: "Będzie Głośno!"

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: zespół Projekt miejski: Marcelina Kopyt (wokal), Piotr Nieciecki (wokal), Arkadiusz Bekierz (klawisze), Paweł Strzecha (gitara), Robert Nieciecki (bas), Przemek Puk (producent, kompozytor, realizator oraz wokalista)

Data emisji: 7.10.2016

Godzina emisji: 18.05

kd/bch

jsz/pj

 

Czytaj także

Muzyczne eksperymenty Karlli i Landszaftu

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 13:14
Mówią, że w muzyce Karoliny czyli Karlli słychać Skandynawię. Natomiast Landszaft poszukuje pięknych brzmień między gatunkami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

City Of Mirrors. Połączyła ich nie tylko Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2016 15:54
W tym pięcioosobowym składzie każdy tak naprawdę słucha czegoś innego, jednak na przekór temu udało im się znaleźć wspólny idiom oparty na mocnym, energetycznym graniu. Czy City of Mirrors namieszają na polskim rynku muzycznym?
rozwiń zwiń