Prześwietlamy celebrytów. Tu liczy się przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 11:00
Kto w tym tygodniu zajmuje czołówki tabloidów, a komu wyraźnie spadają notowania? O tym w Czwórce, jak w każdy wtorek, opowiada Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland".
Audio
  • Patryk Chilewicz donosi, co słychać w świecie show-biznesu (Pierwsze słyszę/Czwórka)
W Czwórce sprawdzamy, co słychać w świecie polskich celebrytów (zdjęcie ilustracyjne)
W Czwórce sprawdzamy, co słychać w świecie polskich celebrytów (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz Czwórka 1200x660.jpg
Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

- Tabloidy donoszą, że Julia Kuczyńska znana też jako Maffashion jest potwornie zazdrosna o swoją młodszą koleżankę Jessicę Mercedes Kirschner - mówi Patryk Chilewicz. - Podobno dziewczyny są w bardzo złych stosunkach, a Jessica stworzyła nową markę kostiumów kąpielowych, która bardzo dobrze się sprzedaje - zaznacza znawca celebryckiego życia. Jak walka między Maff i Jess mogłaby wyglądać na Snapchacie?

W rozmowie z Mateuszem Kulikiem Patryk Chilewicz wspomina też o nowej hiphopowej pasji Hanny Lis. - Córka zaraziła ją ostrym rapem, a ja zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że Hania Lis mogłaby być taką polską Jennifer Lopez - podkreślił redaktor Vogule Poland. A jak Azja zmieniła damę polskiego show-biznesu Annę Przetakiewicz oraz dlaczego Julia Pietrucha "przestała bawić się w aktorstwo" - więcej o tym w nagraniu audycji.

Sprawdź cykl "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Patryk Chilewicz (autor i redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 13.06.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/bch

Czytaj także

Radek Pestka na Snapie: nie jestem jak Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2016 15:40
Zwycięzca modowego talent show jest mocno obecny na Snapchacie. - Staram się prawie non stop wrzucać to, co robię, ale nie jestem jak Jessica Mercedes czy Maffashion, które dodają coś codziennie chyba co tysiąc sekund - mówi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Jastrzębska zdradza sekrety gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 15:41
- Prywatnie jestem "absolutnie niepoważna". Jestem totalną wariatką i muszę się powstrzymywać, by nie powiedzieć na wizji czegoś, czego nie powinnam – żartowała w Czwórce Agnieszka Jastrzębska.
rozwiń zwiń