Wielkie powroty i spektakularne klęski show-biznesu

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 10:44
- Być może ostatnio polskie tabloidy żyją przede wszystkim przyjazdem brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak jest parę innych smaczków, o których warto wspomnieć - przekonuje redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz, który w każdy wtorkowy poranek w Czwórce komentuje wydarzenia świata show-biznesu. 
Audio
  • "Vogule Czwórka". Patryk Chilewicz "ostro" i z przymrużeniem oka komentuje polski show-biznes (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz - o celebrytach wie wszystko...
Patryk Chilewicz - o celebrytach wie wszystko...Foto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz 11.07.2017 1200x660.jpg
Piwny brzuch Leo i film o Zenku. Co w show-biznesie?

- Pierwszym "wielkim smakiem" jest Beata Kozidrak i jej niedawne wyznania na łamach jednego z magazynów, gdzie opowiada o swoim partnerze - zdradza Kamilowi Jasieńskiemu Patryk Chilewicz. - Ten tajemniczy mężczyzna to być może Włoch, a być może Amerykanin. A może Beata po prostu sobie go wymyśliła? - zastanawia się Czwórkowy gość.

Pozostając w "lubelskich klimatach", Patryk Chilewicz ujawnił też w Czwórce nowe rewelacje dotyczące rozpadu legendarnej Budki Suflera. - Okazuje się, że Romuald Lipko po prostu znudził się Krzysztofem Cugowskim, z którym spędził 40 lat - mówi redaktor "Vogule Poland" i dodaje, że "muzyka mu się jednak nie znudziła, a od koncertowania polski Giorgio Moroder jest uzależniony".

Posłuchaj też:
Patryk Chilewicz Czwórka 1200x660.jpg
Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

A jakie związane z dzikami wakacyjne dramaty przeżywa gwiazda serialu "Klan" Karina Kunkiewicz, oraz jaką spektakularną metamorfozę przeszedł ostatnio Gabriel Fleszar - tego dowiecie się, słuchając całego nagrania audycji.

Sprawdź cykl "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 18.07.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kd

Czytaj także

"Perły" rodzimego i światowego show-biznesu

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:11
Tym razem we wtorkowym porannym cyklu "Vogule Czwórka" plotkowanie zaczęliśmy od światowego podwórka - sprawdziliśmy, co dzieje się u Beckhamów. Czy to prawda, że ich małżeństwo jest w kryzysie?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Od walk do uzależnień. Show-biznes staje na głowie?

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 10:30
Tym razem cotygodniową wizytę w świecie celebrytów prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński i redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz rozpoczynają od sportu. Co słychać w polskiej lidze MMA?
rozwiń zwiń