RAU: w Białymstoku będę ściskać się z fanami

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 11:20
- Napędza mnie interakcja z tłumem, a w studiu nagraniowym nie da się tego osiągnąć. Dlatego uwielbiam grać koncerty i nie mogę doczekać się tego w Białymstoku - mówi RAU, który na festiwalu Up To Date wystąpi na Czwartej Scenie Czwórki.
Audio
  • RAU o Up To Date w Białymstoku, "szczęśliwej muzyce" i tremie przed występami (Pierwsze słyszę/Czwórka)
RAU i Kamil Jasieński zaplanowali już swój pobyt na Up To Date. A Ty - wybierasz się do Białegostoku?
RAU i Kamil Jasieński zaplanowali już swój pobyt na Up To Date. A Ty - wybierasz się do Białegostoku? Foto: Czwórka
Czytaj także
holak 1200.JPG
Holak: lubię pisać dla dziewcząt

To będzie jedna z niewielu okazji, żeby w tym sezonie usłyszeć artystę na żywo. - Tak jakoś wyszło, że się ze wszystkim spóźniłem. Po drodze były jeszcze pewne zmiany związane z managementem i obudziłem się trochę po fakcie. Przy nowej płycie nie zamierzam popełnić tego błędu - zaznacza gość Czwórki.

Premierowe numery będzie można usłyszeć na festiwalu Up To Date w Białymstoku, na Czwartej Scenie Czwórki (szczegółowy line-up). - Chcę pokazać, z czym moi słuchacze wkrótce będą mieć do czynienia. Ale nie zdradzę, ile nowych numerów zagram. Niech to będzie niespodzianka i bonus dla tych, którzy pojawią się pod sceną - dodaje RAU i opowiada, jak się przygotowuje do koncertów i dlaczego czasami za kulisami czuje się jak przed sprawdzianem z matematyki.

Czytaj także
adi nowak 1200.JPG
Adi Nowak: moim instrumentem jest głos

Artysta opowiada też, jakie narzędzie umożliwia mu poszukiwanie oryginalnego dźwięku, tłumaczy, dlaczego ostatnio głównie przesiaduje na serwisach aukcyjnych i co to znaczy, że jego nowa płyta "będzie szczęśliwsza".

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Tomasz Rałowski (raper, producent)

Data emisji: 31.08.2017

Godzina emisji: 8.10

kul/czaj

Czytaj także

Missy Elliott - pierwsza dama hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 19:24
Zdobyła sześć nagród Grammy, współpracowała z każdym, kto coś w hip-hopie znaczy - od Eminema do Pharrella Williamsa - wydała sześć platynowych albumów, a w samych Stanach Zjednoczonych sprzedała przeszło 30 milionów płyt. 15 lipca 2017 roku mija 20 lat od wydania debiutanckiego albumu Missy Elliott.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kanye West. "Każdy geniusz jest świrem"

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 15:27
Dokładnie 12 lat temu, 30 sierpnia 2005 roku, ukazał się album "Late Registration" Kanye'a Westa, a singlem "Gold Digger" artysta przedarł się do mainstreamu jako raper. Utwór dziesięć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Billboardu i został wyróżniony nagrodą Grammy.
rozwiń zwiń