X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

10 krajów w 40 dni - projekt Crossing Borders

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 13:04
Ich historia zaczęła się od marzeń o starym samochodzie i podróżach. Zdecydowali się na zakup 33-letniego Volkswagena T3 i  wystartowali z projektem Crossing Borders. 
Audio
  • Ogórkiem na Gibraltar. O projekcie Crossing Borders (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Gibraltar, zdjęcie ilustracyjne
Gibraltar, zdjęcie ilustracyjneFoto: lutz6078/Pixabay

Są grupą przyjaciół, których łączy wspólny cel. Opracowali trasę prowadzącą przez 10 krajów europejskich, którą chcą pokonać w 40 dni. Celem jest dotarcie na Gibraltar. Zaczynają podróż z rodzinnego Tarnowa i odwiedzą kolejno: Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Hiszpanię, Gibraltar, a w drodze powrotnej jeszcze Portugalię, Belgię, Holandię i Niemcy.

- Zaczęło się od marzenia. Po przeczytaniu książki "Busem przez świat" zapragnęliśmy żyć jak jej bohaterowie. Chcieliśmy wyruszyć natychmiast. Nie spodziewaliśmy się jak dużo czasu i pieniędzy pochłoną przygotowania - opowiadali pomysłodawcy projektu Crossing Borders.

Dlaczego przygotowania do podroży trwały aż dwa lata? Skąd wziął się pomysł, żeby zwieńczeniem trasy był Gibraltar? Jak będą spać? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Jakub Walentowski, Jakub Skalak i Mateusz Michalski (z projektu Crossing Borders - Przekraczamy granice)

Data emisji: 11.07.2018

Godzina emisji: 8.15

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyspy Owcze rowerem na spontanie. "Nie żałujemy ani chwili"

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 15:16
Gabi Golińska, Ula Czumaj i Michał Dąbrowski dwa lata temu, zupełnie nieprzygotowani, zdobyli rowerami gruziński Kaukaz, a w 2017 odwiedzili Wyspy Owcze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Travelare necesse est". Podróże Katarzyny Maniszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 12:30
- Szukam miejsc ciekawych, często poza głównym turystycznym szlakiem. Staram się jak najwięcej dowiedzieć o sytuacji społecznej, politycznej, gospodarczej odwiedzanych miejsc – pisze na swojej stronie. W podróży dookoła świata spędziła czterdzieści dni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samodzielnie, ale nie samotnie! Kaja Kraska o podróżach i o tym, że warto pomagać innym

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2018 15:22
- To, co robię, od zawsze było moją pasją. Zwiedzałam świat mimo braku czasu i środków. Od pół roku robię to na tzw. "pełny etat". Teraz całe moje życie kręci się wokół podróży i filmów, które publikuję na swoim kanale - mówiła Kaja Kraska z kanału podróżniczego "Globstory".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Projekt Cucumber. Vanem dookoła Europy

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2018 15:25
10 przyjaciół, setki kilometrów, 1 ogórek i niezliczone wrażenia. Tak można w skrócie zdefiniować Projekt Cucumber. Powstał w 2012 roku z inicjatywy trzech przyjaciół. Kupili starego Volkswagena T3, a ich marzeniem stało się objechanie Europy. 
rozwiń zwiń