Koniec roku szansą na awans? Porozmawiaj o tym z szefem

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 15:20
Koniec roku to nie tylko czas podsumowań, ale również najlepszy moment na rozmowę o awansie i podwyżce. - W tym okresie działy kadr szykują budżety na kolejne 12 miesięcy i mogą zaplanować nowe widełki płacowe - wyjaśnia Andrzej Kubisiak z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.
Audio
  • Jak rozmawiać z szefem o awansie? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Syda Productions

Wszystko jednak zależy od szefa. Dlatego warto umówić się z nim na indywidualną rozmowę podsumowującą naszą pracę. - Dobrą okazją będzie ocena roczna. Wtedy mamy szansę przedstawić szefowi plan działania na kolejny rok udowodnić swoją przydatność dla firmy - dodaje Łukasz Grygiel z bloga Stomonet.pl.

Jakich błędów należy unikać w takiej rozmowie? Jak się do niej przygotować? Jak samemu ocenić swoje szanse na awans? O tym w materiale Dominika Olędzkiego.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 19.12.2018

Godzina emisji: 6.30

kul/kd

Czytaj także

Rodzice przejmują kontrolę nad smartfonami. Jak to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 11:00
Firma Google pozwala już nie tylko kontrolować to, jak korzysta z telefonu kilkuletnie dziecko, ale także to, jak używa go nastolatek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fast fashion jak skłonność do picia? O zakupowym zbieractwie

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 12:20
Kompulsywne kupowanie tanich ubrań wcale nie jest mniejszym złem - przekonują naukowcy. To sposób na podniesienie własnej wartości. Łatwy, szybki i uzależniający  - podkreślają eksperci.
rozwiń zwiń