Nagość, zdjęcia i literatura. Co w show-biznesie?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2017 14:54
Jak w każdy wtorkowy poranek w Czwórce redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz zdradza, które wydarzenia ze świata gwiazd były w minionym tygodniu najgorętsze. Jaką książkę planuje wydać Edyta Górniak?   
Audio
  • "Vogule Czwórka" czyli Patryk Chilewicz, postrach czerwonych dywanów, prześwietla polskich celebrytów (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz, redaktor Vogule Poland, w Czwórce
Patryk Chilewicz, redaktor "Vogule Poland", w CzwórceFoto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz 18.07.2017 1200x660.jpg
Wielkie powroty i spektakularne klęski show-biznesu

- To może być coś grubego - mówi Patryk Chilewicz. - Ona od lat pisze książkę o sobie, jak twierdzi: "jednym umysłem i jednym sercem". Historia jej życia to wielotomowa opowieść - dodaje zaproszony gość, tłumacząc, dlaczego bez wątpienia autobiografia ta będzie miała bardzo osobisty charakter. Kiedy książka Edyty Górniak wyląduje na półkach księgarń i jaki będzie miała tytuł?

Jak relacjonuje Patryk Chilewicz, w ostatnim czasie polskie tabloidy i internet zawrzały też przez zdjęcie udostępnione przez Małgorzatę Rozenek Majdan. - Widzimy na nim gwiazdę z małżonkiem Radosławem Majdanem - zdradza redaktor "Vogule Poland". - To taka prywatna fotografia w toalecie, na której zza winkla pojawia się mała twarzyczka, patrząca wprost w obiektyw. Co ta pani tam robiła i kim ona jest? - pyta Patryk Chilewicz.

Posłuchaj też
Patryk Chilewicz 11.07.2017 1200x660.jpg
Piwny brzuch Leo i film o Zenku. Co w show-biznesie?

Słuchając nagrania całej rozmowy ze studia Czwórki, dowiecie się też, jakie zdjęcie Deynn skomentowane przez redaktora "Vogule Poland" wywołało w internecie burzę, oraz jaką linię nowych zdrowych produktów spożywczych promuje Anna Lewandowska.

Sprawdź także inne odsłony cyklu "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 1.08.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kd

Czytaj także

Polski show-biznes z przymrużeniem oka

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 11:25
W maju w audycji "Pierwsze Słyszę" rozpoczynamy nowy cykl przygotowywany we współpracy z "Vogule Poland". W każdy wtorek nasze studio odwiedzać będzie autor i redaktor naczelny fanpage’a Patryk Chilewicz, który zna na pamięć solową dyskografię Beaty Kozidrak. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Świat celebrytów. Kto tym razem zasłużył na hype?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 11:20
W drugiej odsłonie Czwórkowego cyklu tworzonego we współpracy z "Vogule Poland" Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz zajrzeli do świata muzyki. Nie była to jednak Eurowizja, którą przyćmiły inne wydarzenia z naszego podwórka.
rozwiń zwiń