X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Psi psycholog - kto to taki?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013 08:00
Oblizywanie nosa, odwracanie głowy, ziewanie, mrużenie oczu, podnoszenie łapy – poprzez takie gesty nasz pies próbuje nam coś przekazać. Co dokładnie - wyjaśni to behawiorysta zwierzęcy.
Mikrochip pod skórą psa umożliwi nam błyskawiczne namierzenie naszego pupila
Mikrochip pod skórą psa umożliwi nam błyskawiczne "namierzenie" naszego pupilaFoto: Glow Images/East News

Psy na każdym kroku do nas mówią, co prawda nie w znaczeniu werbalnym, ale potrafią posługiwać się rozwiniętym systemem mowy ciała.

Czym jest zoopsychologia i jakiej wiedzy o zwierzakach może nam dostarczyć? Co możemy wyczytać z zachowań zwierząt, jak ich nie krzywdzić w codziennym życiu swoim niewłaściwym zachowaniem, czy ta wiedza może nam pomóc zmieniać ich charaktery?

Jak zrozumieć zwierzęta?

Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w audycji "Na cztery ręce", w poniedziałek 28 października, po godzinie 23.00. Naszym gościem będzie Edyta  Gajewska, behawiorysta zwierzęcy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie myl pracoholizmu z pracowitością. Uzależnienie od pracy trzeba leczyć

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 10:30
Są psychologowie, którzy twierdzą, że żeby zachować w życiu równowagę należy 8 godzin pracować, 8 bawić się i 8 przesypiać. Żyjemy jednak w czasach, kiedy zasada "złotego środka" jest właściwie nie do zastosowania, a badania pokazują, że pracoholizm to już nie przejściowy problem, lecz prawdziwe uzależnienie, które trzeba leczyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: najtaniej jest być altruistą

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 13:50
Książka autorstwa psychologa i trenera osobistego Miłosza Brzezińskiego pt. "Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji" niedawno ujrzała światło dzienne. Autor przekonuje w niej, dlaczego warto być pozytywnie nastawionym do świata i ludzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jolanta Kwaśniewska oswaja starość. Robi to dla każdego z nas!

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 11:50
- Najważniejsze jest to, by mówić we własnych domach o tym, że kiedyś będziemy starzy - mówi Jolanta Kwaśniewska. - Nie bać się tego tematu.
rozwiń zwiń