Własnoręcznie zrobione lampiony rozświetlą jesień

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 11:35
Kiedy jesienią wieczory są długie, przydatne stają się każde możliwe źródła światła. My tym razem proponujemy światło jako dekoracyjny element wystroju mieszkania.
Audio
  • Joanna Wąsik-Mystkowska z bloga poprostukreatywnie.pl opowiada jak zrobić lampion z ramki (Najlepszy dzień tygodnia/Czwórka)
Lampion z ramki
Lampion z ramkiFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

- Pomysł na taki lampion wziął się stąd, że potrzebowałam czegoś, co będzie mi oświetlało drogę do łóżka w sypialni - mówi Joanna Wąsik-Mystkowska z bloga poprostukreatywnie.pl. - Uznałam, że przerobienie tak prostej i banalnej rzeczy, jak ramka na zdjęcia, na lampkę będzie ciekawym pomysłem. Na swoim blogu staram się pokazywać rzeczy, które są przede wszystkim praktyczne, nie tylko ładne - dodaje. 

By wykonać lampę z ramki na zdjęcia potrzebujemy: dwie ramki, lub jedną bardzo głęboką, w której mogą zmieścić się lampki, lampki ledowe na baterie, mocny klej, taśmy materiałowe z pomponami lub inne ozdoby, nożyczki, cienka kartka lub papier śniadaniowy, ozdoby jesienne: suszone liście, kwiaty. 

Jak zrobić lampion krok po kroku Joanna Wąsik-Mystkowska opowiada w załączonej rozmowie z "Najlepszego dnia tygodnia". 

***

Tytuł audycji: Najlepszy dzień tygodnia

Prowadzi: Maciej Wójcik

Gość: Joanna Wąsik-Mystkowska z bloga poprostukreatywnie.pl

Data emisji: 15.11.2019

Godzina emisji: 8.15

pj

Czytaj także

"Heavy Water" - nie tylko dla miłośników surfingu

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 13:40
4 czerwca na ekrany kin wejdzie film "Heavy Water". To dokument, w którym żywe legendy skateboardingu i surfingu opowiadają o Nathanie Fletcherze - jednej z najważniejszych postaci w historii tej dyscypliny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ultimate frisbee i wakeboard. PlenAir prosto z Brwinowa!

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 15:02
Pogoda zachęca do spędzania czasu na plażach. Warto też zadbać o trochę sportu. Tego nie zabrakło w sobotę w Brwinowie. Ulitamate frisbee, discgolf i przede wszystkim wakeboard. Była tam też Czwórka!
rozwiń zwiń