Mroczny "Pogłos". Co gra w duszy Gargamela?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2017 18:00
- Abel Makkonen Tesfaye pojawił się w mojej świadomości w 2011 roku. Od tej pory uważnie śledzę poczynania artysty, którego świat zna jako The Weeknd. I jestem nim oczarowany - mówi Jakub Chuptyś, czyli Gargamel.
Audio
  • Druga odsłona "Pogosłu". Na jakich emocjach gra Gargamel? (Pogłos/Czwórka)
Pogłos - autorska audycja Gargamela do usłyszenia w każdy piątek od godz. 16.05
"Pogłos" - autorska audycja Gargamela do usłyszenia w każdy piątek od godz. 16.05Foto: Czwórka

Posłuchaj także
pogłos 663.JPG
Deszcz, pioruny i mgła w pierwszej audycji Gargamela

Popularny youtuber pełni w Czwórce rolę kuratora muzycznego i prezentuje autorską selekcję utworów. Tym razem wśród nich znalazły się m.in. produkcje 6lacka. - Raper z Atlanty ostatnio eksplodował w swojej popularności. Jednym z sukcesów, które osiągnął, było uznanie ze strony idola - The Weeknda - i zagranie z nim trasy koncertowej - opowiada i tłumaczy dlaczego warto zwrócić uwagę na Amira Obè i posłuchać kanadyjskiego duetu Majid Jordan.    

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzi: Jakub Chuptyś

Data emisji: 14.07.2017

Godzina emisji: 16.04

kul/mz

Czytaj także

Spinache: rzeczywistość jest piękna

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 14:15
Nad nową płytą "Reality" pracował aż trzy lata, jednak sam nie wie, czy słuchacze "jarają się czekaniem". - Może czasem przeginam, a może powinienem dać ludziom odpoczywać - zastanawia się Spinache w rozmowie z Numerem Razem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Missy Elliott - pierwsza dama hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 19:24
Zdobyła sześć nagród Grammy, współpracowała z każdym, kto coś w hip-hopie znaczy - od Eminema do Pharrella Williamsa - wydała sześć platynowych albumów, a w samych Stanach Zjednoczonych sprzedała przeszło 30 milionów płyt. 15 lipca 2017 roku mija 20 lat od wydania debiutanckiego albumu Missy Elliott.
rozwiń zwiń