Rozgrzewka przed sylwestrem. Matrix3k w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2022 11:30
W czwartkowy wieczór zapraszamy na rozgrzewkę przed sylwestrową nocą. W specjalnym wydaniu audycji "12 cali na godzinę" zagra Matrix3k.
Matrix3k.
Matrix3k.Foto: TSUYOSHI /mat. promocyjne

Miłośnik winyli urodzony i wychowany w Warszawie. Matrix3k czerpie inspirację z korzeni europejskiej sceny techno i najwcześniejszych brzmień tanecznych pochodzących z USA z lat 90. Dlatego korzysta głównie z płyt winylowych i wybiera tylko najfajniejsze, najseksowniejsze numery, aby rozgrzać parkiet. Kariera Matrix3ka rozpoczęła się w Tokio na początku 2020 roku. Od tamtej pory artysta występował w takich klubach jak Contact, Jasna 1, Transformator, Crackhouse i zostali rezydentem imprezy SWITCH oraz MIAZMAT.

***

"12 cali na godzinę", czyli "12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki i zobaczyć na facebook.com/czworka - we wtorki od 19.00, a tym razem także w środę i w czwartek.

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" zapraszamy w czwartek (29.12) po godz. 19.00.

kul 

Czytaj także

Światowa premiera w Czwórce: Sienkiewicz, Przeździecki i Tumult Hands

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2022 14:50
- Odkąd muzykę elektroniczną z lat 90. odkryło pokolenie 20-latków, to wróciła ona do klubów z przytupem. To mnie cieszy, bo to był wspaniały okres dla tych brzmień i dla tej kultury - mówi Jacek Sienkiewicz, który razem z Jurkiem Przeździeckim jako Tumult Hands, wydaje nową płytę. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Techno z winyli. Gościem Czwórki był Marboc

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2022 20:20
Marboc jest jednym z kluczowych elementów układanki trójmiejskiej sceny. Posiada bogatą kolekcję winyli, od niedawna jest też wykładowcą w Instytucie Dźwięku. W Czwórce zagrał swój set. 
rozwiń zwiń