Lanberry: żyję teraźniejszością. Rozkoszuję się każdym jej momentem

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 11:00
- Warto było czekać na ten moment, w którym jestem teraz. Robię to, co kocham - piszę piosenki i spotykam wspaniałych, interesujących ludzi. Rozkoszuję się każdą chwilą - mówiła wokalistka i autorka tekstów Lanberry.
Audio
  • Lanberry o życiu, muzyce i temu, co dodaje życiu smaku (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Lanberry (Małgorzata  Uściłowska, kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka)
Lanberry (Małgorzata Uściłowska, kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka)Foto: Michał Misiorek/Czwórka

Warto cieszyć się z tego, co jest teraz, nie rozpamiętywać przeszłości i nie wybiegać zbyt daleko do przodu. Warto żyć teraźniejszością Lanberry 

- Dla mnie największą satysfakcją jest chwila, w której stoję na scenie w nawet najmniejszej miejscowości i słyszę, jak tłum śpiewa moje piosenki - mówiła w rozmowie z Michałem Misiorkiem. 

- Ale to marzenie nie było od początku oczywiste. Na początku pisałam piosenki i chciałam, żeby ktoś je usłyszał. A na to, z różnych powodów musiałam poczekać. Wymagało to ode mnie ogromnej cierpliwości. Moment publikacji moich tekstów jest najpiękniejszy. Mam wspaniałą grupę fanów, którzy dodają mi skrzydeł - opowiadała artystka. 


kasia stankiewicz fot magda  żelazowska 1200o.jpg
Kasia Stankiewicz: chodzę po ziemi, nie po czerwonych dywanach

Jak zaczęła się muzyczna droga Lanberry? Jak wspomina udział w telewizyjnych talent show? W jaki sposób w pisaniu tekstów pomaga jej udział w warsztatach songwriterskich i gdzie one się odbywają? M.in. o tym w nagraniu. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 


***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Lanberry (Małgorzata Uściłowska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów).

Data emisji: 26.08.2018

Godz. emisji: 10.30

ac

Czytaj także

Zespół Sonbird: jesteśmy sobą

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 13:05
- Jesteśmy najchudszym zespołem w Polsce. Ciężko pracujemy - mnóstwo pracy za nami i przed nami - mówią muzycy i zapowiadają pierwszy album długogrający na jesień tego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ralph Kamiński. Latem do mroku wpuszcza światło

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2018 15:00
- Na lato starałem się tak ustawić repertuar, żeby był żywszy, skondensowany - mówi Ralph Kamiński. - Na pewno te koncerty są krótsze, ale jest w nich więcej letniej energii, mniej melancholii i mroku - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sasha Strunin: nie nagrywam płyt po to, by być wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2018 14:00
- Słuchając swoich piosenek sprzed lat, mam wrażenie, że to nie byłam ja. Ale oczywiście to nieprawda. To byłam ja i ten etap w życiu był mi bardzo potrzebny - przekonuje Sasha Strunin.
rozwiń zwiń