Symfoniczne i klubowe brzmienia na nowej płycie Justyny Steczkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 11:48
Wokalistka opowiadała nam o swojej płycie "Maria Magdalena", a także o promującym ją singlu "Ave No Control". - Ta płyta jest dla mnie najważniejsza - mówiła Justyna Steczkowska. 
Audio
  • Justyna Steczkowska o krążku "Maria Magdalena" i planach muzycznych (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Michał Misiorek, Justyna Steczkowska
Michał Misiorek, Justyna SteczkowskaFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

roma gąsiorowska 1200.jpg
Roma Gąsiorowska: nie robię niczego na siłę

- Z każdą płytą się rozwijam, nie znam lepszego sposobu na rozwój niż doświadczenia muzyczne - tłumaczyła artystka w Czwórce. - Ale to jest bardzo specyficzny materiał, w którym można unieść się nad ziemię, zapomnieć o rzeczywistości, usłyszeć siebie samego - mówiła w Czwórce. Wokalistka jesienią ruszy także w trasę koncertową promującą płytę, będzie można ją usłyszeć na żywo m.in. w Katowicach i Poznaniu. 


Bez muzyki byłoby mi trudno żyć, a scena jest z muzyką nierozerwalnie związana, więc bez sceny również byłoby to mało możliwe. Nie ma dnia, żebym nie słuchała muzyki, czy sama nie śpiewała. Justyna Steczkowska

W programie Justyna Steczkowska opowiadała o tym wydawnictwie, zdradziła też swoje plany koncertowe na najbliższe tygodnie i miesiące. Poznaliśmy szczegóły jej tras: "Tribute to...", "Koncert Muzyki Filmowej na BIS" oraz promującej nowe wydawnictwo "Maria Magdalena". Wspominała także, jak wyglądał jej pierwszy występ - na zaimprowizowanej przez ojca scenie, dlaczego granie koncertów daje jej większą radość niż nagrywanie płyt, i czy śpiewanie utworów innych artystów daje jej taką samą satysfakcję, jak wykonywanie własnych kompozycji. O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całego audycji, w której wybrzmiały m.in. utwory z płyty "Maria magdalena".

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Justyna Steczkowska

Data emisji: 7.04.2019

Godz. emisji: 9.30

kd/kw

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Gładysz, Transgresja: muzyka jest dla nas wyzwoleniem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 12:50
O debiutanckim albumie "Brak Równowagi", który jest połączeniem rocka, metalu i elektroniki, wewnętrznym dziecku każdego z nas, o gubieniu i odnajdowaniu siebie, porzucaniu życiowych schematów i walce o samego siebie - rozmawialiśmy z wokalistą grupy Transgresja, Pawłem Gładyszem.
rozwiń zwiń