Stefan Pawłowski: musical "Metro" zmienił moje życie

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2019 11:10
Po raz pierwszy o pracy na scenie pomyślał w liceum - w trakcie szkolnej wycieczki do Teatru Studio Buffo na "Metro". - Zamarzyło mi się granie w musicalach więc poszedłem do Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej. Po dwóch latach pojawiła się kolejna myśl - o aktorstwie dramatycznym - opowiada Stefan Pawłowski.
Audio
  • O aktorskiej drodze i planach na przyszłość opowiada Stefan Pawłowski (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Stefan Pawłowski
Stefan PawłowskiFoto: Czwórka/Michał Misiorek

Na komplementy, dobre recenzje od zawsze reaguję zakłopotaniem. Przyjmuję z radością, ale także z pewnym dystansem Stefan Pawłowski

Po raz pierwszy przed kamerą stanął - jeszcze jako student Akademii Teatralnej w Warszawie - na planie serialu "Ojciec Mateusz". - Tego momentu nie zapomnę do końca życia. To absolutne poczucie pewności, że to jest właśnie to. Moje miejsce - wspomina Stefan Pawłowski. - Rola była drugoplanowa, ale różnorodna. Każdego dnia na zdjęciach uczyłem się czegoś nowego - dodaje.

Od kilku lat aktora oglądać możemy w popularnym serialu "O mnie się nie martw". Na swoim koncie ma również role dubbingowe oraz współpracę z  Władysławem Pasikowskim.  Czy artystyczne tradycje w rodzinie miały wpływ na wybór jego zawodu? Dlaczego młodszy brat "fuksował" go w szkole teatralnej? Czego nauczył się od twórcy "Psów"? Jakie ma poza aktorskie pasje? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

Czytaj także
patryk pniewski 1200.jpg
Patryk Pniewski: nie pochodzę z aktorskiej rodziny, do wszystkiego doszedłem sam

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Stefan Pawłowski (aktor)

Data emisji: 28.04.2019

Godz. emisji: 9.30

kul

Czytaj także

Olga Szomańska: jestem dzieckiem szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 13:20
- Mam w sobie "nieustającą korbę", jak mówią moi znajomi. Nie ruszam się z domu bez poczucia humoru i uwielbiam dobrą zabawę - deklaruje aktorka i wokalistka Olga Szomańska. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agata Buzek: w moim zawodzie lubię ryzyko

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 11:30
- Aktorstwo pozwala poznać wiele różnych dziedziń i aktywności. Kiedy ma się nóż na gardle i za chwilę zaczynają się zdjęcia, można nawet nauczyć się grać płynnie Schuberta na fortepianie - opowiada Agata Buzek.
rozwiń zwiń