X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olga Szomańska: jestem dzieckiem szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 13:20
- Mam w sobie "nieustającą korbę", jak mówią moi znajomi. Nie ruszam się z domu bez poczucia humoru i uwielbiam dobrą zabawę - deklaruje aktorka i wokalistka Olga Szomańska. 
Audio
  • Olga Szomańska o teatralnych wyzwaniach, muzycznej pasji i planach na przyszłość (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Olga Szomańska
Olga SzomańskaFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

Czytaj także
olga kalicka 1200.jpg
Olga Kalicka: wkrótce zamierzam wyłączyć telefon

Największą jak dotąd popularność bohaterce kolejnej odsłony "Nieprzeciętnych rozmów" przyniosła rola Marzenki Laskowskiej w "M jak miłość". Ale zanim aktorka trafiła na plan serialu, najwięcej czasu spędzała w studiu nagrań, współpracując m.in. z Piotrem Rubikiem. - Kiedy się poznaliśmy, nie miałam pojęcia, kim jest. Inna sprawa, że Piotr był wtedy dopiero na początku swojej drogi. Podarował mi utwór "Strumień". I ta piosenka jest ze mną do dziś - opowiada gość Czwórki. 

Ostatnio Olgę Szomańską można oglądać na deskach Teatru Syrena w Warszawie, w komedii muzycznej opartej na słynnej powieści Johna Updike’a i kultowym filmie z Jackiem Nicholsonem - "Czarownice z Eastwick". - Na jednym z ostatnich spektakli przed przerwą wakacyjną moje koleżanki-czarownice Basia Melzer i Anita Steciuk tak mnie wzruszyły, że nie wytrzymałam i popłakałam się na scenie - wspomina.


Czytaj także
natasza urbańska 1200.jpg
Natasza Urbańska: nie dam się zamknąć w szufladzie

Aktorka opowiada także o "trzeciej próbie generalnej, która ma prawo się nie udać", o współpracy z Piotrem Rubikiem i o wspólnym występie z Andrea Bocellim.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Olga Szomańska (aktorka)

Data emisji: 29.07.2018

Godz. emisji: 10.30

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Horses on the wall: piszemy po polsku, bo chcemy trafić do ludzi

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 18:06
- Najwięcej radości daje nam granie dla ludzi. Kiedy widzimy, jak bawią się pod sceną, to chcemy tworzyć dla nich więcej i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców - mówili muzycy Horses on the wall.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Borys: pionierów poznaje się po strzałach w plecach

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2018 13:05
- Byłam na tyle bezczelna, że na egzaminy do szkoły aktorskiej przygotowałam tylko cztery teksty. Przychodzili z własnymi nutami, a ja z ludową piosenką, którą przed chwilą sobie przypomniałam - wspominała aktorka Olga Borys. 
rozwiń zwiń