Natasza Urbańska: nie dam się zamknąć w szufladzie

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2018 10:30
- Pokazywanie różnych twarzy jest dla mnie najciekawsze w tym zawodzie. To mnie od zawsze wewnętrznie buduje - mówi Natasza Urbańska, wokalistka, aktorka związana z Teatrem Buffo, projektantka mody, a ostatnio także prezenterka telewizyjna.
Audio
  • Natasza Urbańska o nowych wyzwaniach, drugiej płycie, programie w telewizji i modzie, która zbliża do ludzi (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Natasza Urbańska w studiu Czwórki
Natasza Urbańska w studiu CzwórkiFoto: Czwórka/Magdalena Żelazowska

Natasza Urbańska Żeby w pełni być artystą, trzeba próbować różnych rzeczy - tańca, śpiewu, aktorstwa. Tak właśnie układam swoje zawodowe życie

Artystka przyznaje, że największym i najpiękniejszym jak dotąd wyzwaniem jest dla niej główna rola w musicalu "Polita". - Podczas dwóch godzin spektaklu gram nastolatkę, potem wielką gwiazdę, aż wreszcie kobietę, która próbuje sobie ułożyć życie po drastycznym upadku. Tam jest tyle płaszczyzn do pokazania, tyle kolorów i emocji do zagrania - mówi gość Czwórki. 

Obecnie Natasza Urbańska pracuje także nad materiałem na nową płytę. - Premierowe piosenki będą kompletnie różne od tego, co robię na co dzień. Dotarłam do takiego momentu w życiu, w którym to ja podejmuję decyzje, bo chyba już wiem, czego chcę - podkreśla gość Czwórki.

Natasza Urbańska W dzisiejszych czasach, w internecie, mało kogo się chwali. Odróżniam "rzeczywistość medialną" od tłumów, które widzę na moich spektaklach

Artystka opowiada także o tym, w jaki sposób godzi pracę w teatrze z prowadzeniem programów telewizyjnych, nagrywaniem płyty oraz realizowaniem się w świecie mody. Zdradza, jak radzi sobie z krytyką i dlaczego ciągle nie nauczyła się przyjmować komplementów.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Natasza Urbańska (aktorka, wokalistka)

Data emisji: 27.05.2018

Godz. emisji: 9.30

kul/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Magdalena Lamparska: siedząc w domu, nie złapie się okazji

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 15:40
- XXI wiek to jest ten czas, kiedy należy brać sprawy we własne ręce. Mamy różne możliwości, dobrze jest je wykorzystać - mówi Magdalena Lamparska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Kaczorowska: w tańcu nie chciałam być Bożenką, tylko Agnieszką

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 11:36
- Każda droga do sukcesu, osiągnięcia celu jest pełna przeszkód. To nie jest tak, że zawsze jest z górki, że życie jest usłane różami - mówi Agnieszka Kaczorowska. - Jeśli ktoś jest zaangażowany na 100 procent, to zawsze pojawią się momenty zwątpienia - dodaje. 
rozwiń zwiń