Salon ambientu w Czwórce. Dołącza do nas ekipa Up To Date

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2021 07:30
Dziś wieczorem - po raz pierwszy w "Wieczorze Rezydentów" - zamelduje się ekipa festiwalu Up To Date, która tym samym oficjalnie dołącza do składu Czwórki!
Ekipa Up To Date Festival w Czwórce
Ekipa Up To Date Festival w CzwórceFoto: Kamil Jasieński

Posłuchaj
up to date 2021 plantacja dzwiekow 1200.jpg
UTDF 2021. "W Salonie Ambientu gra muzyka stanu ducha"

Panowie swój program ochrzcili mianem CZaD - bo cyklicznie, w każdy czwarty poniedziałek miesiąca, poprowadzą go Czarek, Zbyszek and Dtekk. Tym razem będzie to pierwszy czwórkowy salon ambientu, z muzyką nieoczywistą, kojącą ducha i pełną refleksji. Będzie to ambientowy duch podlaskiej puszczy.

Gadi Sassoon - 'Predator' ft. Elenna Canlas / Gadi Sassoon

Sprawdź
Up To Date Festival 2021 czwórka ludzie 1200.jpg
Czwórka na Up To Date

Salon ambientu został zapoczątkowany na białostockim festiwalu Up To Date i jest jego jednym z filarów. To także nazwa festiwalowej sceny, na której można usłyszeć artystów z całego świata. Obecnie ma swoją kontynuację w wielu miastach i miejscach w Polsce z sygnaturą Up To Date Festival.


***

Na "Wieczór Rezydentów" CZaD zaprasza w poniedziałek (25.10) - po godz. 19.00.

kul 

 

Czytaj także

Up To Date Festival. Łamie stereotypy o techno

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 11:00
W "Pierwsze słyszę" Jan Roguz, autor książki "O pasji do muzyki widzianej przez pryzmat białostockiego Up To Date Festival", przekonywał, że muzyką techno i hip-hopową da się zajmować na poważnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Up To Date 2021. Festiwal od kulis

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 10:30
- Świetna frekwencja, doskonała atmosfera podczas występów Młodego Dzbana i Zdechłego Osy, a na finał RAU. Tak minął pierwszy dzień Up To Date na Czwartej Scenie Czwórki - opowiada dziennikarz i autor audycji Piotrek "True Dat" Truszkowski.
rozwiń zwiń