Up To Date 2021. Festiwal od kulis

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 10:30
- Świetna frekwencja, doskonała atmosfera podczas występów Młodego Dzbana i Zdechłego Osy, a na finał RAU. Tak minął pierwszy dzień Up To Date na Czwartej Scenie Czwórki - opowiada dziennikarz i autor audycji Piotrek "True Dat" Truszkowski.
Up To Date Festival 2021 - Piotr Truszkowski
Up To Date Festival 2021 - Piotr TruszkowskiFoto: Radek Kamiński

Zobacz także
Białystok 1200.jpg
Up To Date Festival. Białystok wyznacza trendy

Tegoroczna odsłona białostockiego festiwalu potrwa do niedzieli - 5 września. Wśród zaproszonych na Up To Date artystów w tym roku znaleźli się m.in.: Animistic Beliefs, Avtomat, Earth Trax, Bartosz Kruczyński live, BLU TERRA live, Blazej Malinowski, DJ MELL G, Neel, Oscar Mulero (oficial), Posij, PRIVACY, Shifted live, Simo Cell, UMWELT & EFRÉN MUR live AV "Subversive territory".

Posłuchaj
60:08 2021_09_03 23_59_59_PR4_UTDF_BEATmaszyna.mp3 Up To Date Festival 2021 od kulis (BEATmaszyna na Up To Date Festival/Czwórka)

Z pięciu lat, które spędziłem, opiekując się artystami z Czwartej Sceny Czwórki, najbardziej pamiętam występ Piernikowskiego. Między innymi dlatego, że na scenie towarzyszyła mu Brodka

Michał Piorunek

Po raz piąty na festiwalu stanęła też Czwarta Scena Czwórki. Jednym z wolontariuszy, który pracuje na backstage'u sceny od początku jej istnienia, jest Michał Piorunek. - W festiwal wkręciła mnie koleżanka. Miałem do wyboru kilka możliwości, ale postanowiłem zaangażować się w coś nowego, a pięć lat temu nowością była Scena Czwórki - wspomina. - Opiekuję się artystami, dbam, żeby niczego im nie brakowało i żeby jak najlepiej spędzili ten czas. Staram się unikać wszelkich przygód i jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem - śmieje się. 

Brodka i Piernikowski podczas wspólnego występu na Up To Date Festival 2019 Brodka i Piernikowski podczas wspólnego występu na Up To Date Festival 2019

W specjalnym festiwalowym wydaniu "BEATmaszyny" Piotr Truszkowski rozmawiał także z Krzyśkiem, który od wielu lat pracuje w UTDF Shopie oraz z Adamem - koordynatorem wolontariuszy.

Zobacz także:

Festiwal Up To Date odbywa się w dniach 3-5 września 2021 roku. Czwórka jest współorganizatorem oraz patronem medialnym wydarzenia.  


Up To Date Festival 2021 Up To Date Festival 2021

***

Tytuł audycji: BEATmaszyna

Prowadzi: Piotr Truszkowski

Data emisji: 04.09.2021

Godzina emisji: 00:00

kul

Czytaj także

DJ 600V. Architekt polskiego hip-hopu eksperymentuje z jazzem

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 16:00
- Z natury tak mam, że lubię pracować, a lockdown mi w tym sprzyjał. Zrobiłem kilka płyt, uporządkowałem projekty i doszlifowałem kwestię produkcji muzycznej. Pozwoliłem sobie także wydać album, który jest inny od tego, co robiłem do tej pory - opowiada DJ 600V.    
rozwiń zwiń
Czytaj także

12"/h. Jurek Przeździecki jako Epi Centrum

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2021 20:00
Tym razem gościem DJ-a Berta był producent muzyki elektronicznej i artysta współprowadzący "Wieczór Rezydentów - Jerzy Przeździecki.
rozwiń zwiń