Drugi Salon Ambientu w Czwórce. Nadaje ekipa Up To Date

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2021 09:30
Dziś wieczorem - po raz pierwszy w "Wieczorze Rezydentów" - zamelduje się ekipa festiwalu Up To Date, która tym samym oficjalnie dołącza do składu Czwórki!
Ekipa Up To Date Festival w Czwórce
Ekipa Up To Date Festival w CzwórceFoto: Kamil Jasieński

Posłuchaj
up to date 2021 plantacja dzwiekow 1200.jpg
UTDF 2021. "W Salonie Ambientu gra muzyka stanu ducha"

Salon ambientu został zapoczątkowany na białostockim festiwalu Up To Date i jest jego jednym z filarów. To także nazwa festiwalowej sceny, na której można usłyszeć artystów z całego świata. Obecnie ma swoją kontynuację w wielu miastach i miejscach w Polsce oraz na antenie Czworki. - Po skupionym na ambiencie pierwszym spotkaniu ekipy UTDF jako rezydentów radiowej Czwórki, odbijamy w rejony znacznie bliższe klubowym parkietom: weźmiemy na warsztat muzykę electro - zapowiadają Czarek, Zbyszek i Dtekk. - Ku uciesze Cezarego, będziemy zgłębiać przeróżne syntezatorowe brzmienia gatunku, bez którego (uwaga) nie byłoby techno i który tak naprawdę ma bardzo wiele wspólnego również z hip-hopem.

Planet Euphorique - Maara, Roza Terenzi & D. Tiffany / HÖR BERLIN

A ponieważ Up To Date Festival słynie z prezentacji electro w swoich line-upach, możecie spodziewać się artystów, którzy do tej pory pojawiali się na wydarzeniu w Białymstoku i nie tylko. W myśl "aptudejtowej" filozofii CZaD zagra i klasycznie, i super świeżo.

***

Na "Wieczór Rezydentów" CZaD zaprasza w poniedziałek (22.11) - po godz. 19.00.

kul 

 

Czytaj także

Up To Date Festival. Łamie stereotypy o techno

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 11:00
W "Pierwsze słyszę" Jan Roguz, autor książki "O pasji do muzyki widzianej przez pryzmat białostockiego Up To Date Festival", przekonywał, że muzyką techno i hip-hopową da się zajmować na poważnie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Up To Date 2021. Festiwal od kulis

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 10:30
- Świetna frekwencja, doskonała atmosfera podczas występów Młodego Dzbana i Zdechłego Osy, a na finał RAU. Tak minął pierwszy dzień Up To Date na Czwartej Scenie Czwórki - opowiada dziennikarz i autor audycji Piotrek "True Dat" Truszkowski.
rozwiń zwiń