Halo Infinite. Kiedy premiera?

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 09:49
"Halo" to bez wątpienia niezwykła produkcja, która od lat związana jest z konsolą Microsoftu. Niestety okazuje się, że tytuł nie będzie gotowy na premierę konsol nowej generacji, a jego premiera musiała zostać przesunięta.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: REDPIXEL.PL/Shutterstock.com

Podczas prezentacji rozgrywki na jednym z pokazów gracze nie kryli swojego niezadowolenia. Aktualny gameplay spotkał się z wielką falą krytyki. Fani tytułu nie kryli także swojego niezadowolenia związanego z oprawą audiowizualną tytułu. Między innymi to właśnie te czynniki zmusiły deweloperów do podjęcia drastycznej, ale jednocześnie trudnej decyzji o przesunięciu premiery gry. Całą sytuację zdecydował się skomentować Chris Lee, który jest odpowiedzialny za cały projekt.

- Podjęliśmy trudną decyzję, by przenieść datę premiery na 2021 rok. Chcemy upewnić się, że zespół ma odpowiednio dużo czasu, by dostarczyć fanom kolejną grę z serii Halo, która w pełni reprezentuje naszą wizję. Zmiany są bezpośrednim wynikiem wielu różnych czynników, w tym ciągle odczuwalnych skutków związanych z globalną pandemią, które utrudniały nam życie przez cały ten rok.

Trudno nie zgodzić się z faktem, że pandemia COVID-19 wpłynęła znacząco na całą branżę gier oraz e-sportu. Usprawiedliwianie się trwającą, trudną sytuacją na świecie stało się sztandarowym wyjaśnieniem dla wielu twórców gier, których projekty nie będą gotowe na czas.

"Halo Infinite" to szósta już odsłona popularnego, pierwszoosobowego shootera, która miała być gotowa wraz z premierą XBox Series X. Zgodnie z oficjalnym komunikatem gracze będą zmuszeni poczekać na gotowy produkt do 2021 roku. Oprócz XBox Series X gra miała pojawić się także na komputerach osobistych zatem poszkodowani są nie tylko zwolennicy konsoli Microsoftu.

Czekamy na nowe informacje.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mistrzostwa Polski Tekkena 2020 online. Jak wyglądają?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 15:32
Pandemia koronawirusa sparaliżowała wydarzenia na świecie. Tekken World Tour został odwołany, trwają jednak Mistrzostwa Polski w Tekkena 7. Jaki mają przebieg? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Project CARS 3". Znamy wymagania sprzętowe

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 11:07
"Project CARS 3" to trzecia już odsłona gry wyścigowej. Mimo swojej popularności miłośnicy pisku opon i zawrotnej prędkości przyjęli ją z umiarkowanym entuzjazmem.
rozwiń zwiń