"Genshin Impact" jest na rynku od 28 września i już jest drugą najlepiej zarabiającą grą mobilną na świecie!

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020 19:02
Pozytywnie zaskoczeni jakością wykonania gracze rozpoczęli szturm na serwery, którym trudno było sprostać tak dużej ilości użytkowników. W ciągu pierwszych czterech dni od premiery grę sprawdziło 17 milionów osób.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/ Gorodenkoff
gaming bójka shutterstock 1200.jpg
Brutalność w grach. Uczą nas zabijania?

Mimo początkowych problemów technicznych - zresztą sam ich doświadczyłem - "Genshin Impact" zostało przyjęte bardzo ciepło i każdego dnia liczba graczy szybko rosła.

Dzieło chińskiego studia MiHoYo bardzo szybko stało się jedną z najważniejszych produkcji aktualnego roku wydawniczego. Gracze od razu nazwali ją alternatywną "Zeldą" co jest oczywistym nawiązaniem do "Breath of the Wild".

ZOBACZ WIĘCEJ Ciekawostki, relacje, wywiady - audycja "Strefa gamingu" >>>

W ciągu pierwszych czterech dni od premiery w tytuł zagrało aż 17 milionów graczy!

Co przełożyło się na sukces oprócz samego gameplayu? Otóż w "Genshin Impact" możemy zagrać bezpłatnie. Deweloperzy zarabiają na swojej najnowszej produkcji dzięki mikrotransakcjom oraz loot boxom.

Czytaj także:

Wygenerowanie zysku w kwocie 60 milionów dolarów podczas pierwszego tygodnia obecności na rynku robi wrażenie, prawda? Okazało się to zaledwie małym kroczkiem, bo po dwunastu dniach zyski przekroczyły 100 milionów dolarów i to uplasowało grę na drugim miejscu wśród najlepiej zarabiających gier mobilnych na świecie!

 

Źr. youtube/Genshin Impact - State of Play Gameplay Trailer | PS4

Jeżeli spodobał Wam się trailer, to nie pozostaje nic innego jak samemu doświadczyć emocji, którymi raczy nas "Genshin Impact". Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, a także na urządzenia mobilne.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel


aw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pół miliarda graczy Minecrafta

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2019 09:22
Według najnowszych danych, przedstawionych przez analityka Daniela Ahmada, Minecraft może się pochwalić liczbą blisko pół miliarda graczy na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Vampire: The Masquerade". Zanurz się w świat wampirzej maskarady

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2020 13:11
Wraz ze zmieniającymi się trendami wampiry zaczęły odchodzić w zapomnienie. Tymczasem na rynku pojawiły się "Vampire: The Masquerade - Coteries of New York​" i "Shadows of New York", dobrze przyjęte przez fanów. 
rozwiń zwiń