X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży 2019. "Są tu wszystkie kultury świata"

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 10:00
W audycji "W dobrych zawodach" zaprosiliśmy Was na relację prosto z Panamy, ze Światowych Dni Młodzieży. O tym, co dzieje się podczas tego wyjątkowego święta opowiadał nasz dziennikarz Przemysław Goławski.
Audio
  • Relacja Przemysława Goławskiego ze Światowych Dni Młodzieży 2019 w Panamie (W dobrych zawodach/Czwórka)
Światowe Dni Młodzieży 2019 w Panamie
Światowe Dni Młodzieży 2019 w PanamieFoto: Przemysław Goławski/Czwórka

- W Panamie są wszystkie kultury świata - mówił Przemysław Goławski. - Na ulicach widać emocje, radość, słychać śpiew. Tutaj nie ma pojęcia dnia i nocy, młodzi sprawili, że Panama żyje non-stop. To bardzo piękny obraz młodości, energii i siły, która jest obecna także w Kościele.

ZOBACZ WIĘCEJ Kierunek: Panama >>>

Przemysław Goławski rozmawia z obecnymi w Panamie podczas ŚDM młodymi Polakami, którzy tłumaczą m.in. czemu zdecydowali się wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. - Liczę na to, że po spotkaniu z papieżem coś w końcu ruszy się w moim życiu. Fajnie zobaczyć też inny świat i poczuć ten klimat - przekonywał student psychologii Tomasz Łagodziński. - Dla mnie ten wyjazd jest czymś zupełnie nowym, nigdy nie spodziewałam się, że coś takiego mi się przytrafi. To na pewno coś zmieni w moim życiu - mówiła zaś studentka położnictwa Weronika Nasiłowska.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej audycji "W dobrych zawodach", w której mnóstwo panamskiej muzyki. Sprawdziliśmy także, co przy okazji wydarzeń panamskich odbywało się m.in. w Krakowie, Ełku i Bielsku-Białej. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

***

Tytuł audycji: Kierunek: Panama

Prowadzi: Agnieszka Kozłowska-Łysko

Data emisji: 26.01.2018

Godzina emisji: 7.08

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kierunek: Panama. "Styczeń to idealny czas na Światowe Dni Młodzieży"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 10:00
Razem z Czwórką wyruszamy w podróż do serca obu Ameryk. Naszym celem będzie Panama, czyli kraj, w którym już w 2019 roku spotkają się wierni z całego świata podczas Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy na pierwszą odsłonę w cyklu "Kierunek: Panama". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Co różni je od tych polskich?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 13:25
Co łączy, a co różni obchody, organizowane w Krakowie w 2016 roku i te przyszłoroczne, w Panamie? O różnicach i podobieństwach, organizowanych przez te miasta mówił w rozmowie z Czwórką ks. Emil Parafiniuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kierunek: Panama. Artystyczny wymiar Spotkań Młodych

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 09:00
Światowe Dni Młodzieży w Panamie, czyli globalne spotkanie młodych wierzących pod przewodnictwem papieża Franciszka to także okazja, by poznać kulturę, sztukę i tradycję wielu rejonów świata.
rozwiń zwiń