"Tłusty Czwartek" - nowa audycja. Zaprasza Vito Bambino

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 07:55
 "Tłusty Czwartek" z Vito Bambino to przede wszystkim autorska selekcja muzyczna i podróż w czasie. Za tydzień program po raz kolejny poprowadzi Grubson.
Vito Bambino
Vito BambinoFoto: T. Karwiński/mat. pras.

Jako wokalista i producent Vito stara się trzymać z dala od gatunków i szufladek, lubi różnorodność. W programie "Tłusty Czwartek" pączków na pewno nie zabraknie - będzie J Dilla i jego "Donuts".

Poprzedni program prowadził GrubSon. POSŁUCHAJ >>>

Tłusty Czwartek: Grubson x Vito Bambino Tłusty Czwartek: Grubson x Vito Bambino

Vito Bambino to wokalista popularnego zespołu Bitamina, z którym nagrał 5 studyjnych albumów. W ramach muzycznych projektów grupy współpracował m.in. z Dawidem Podsiadło, czy choćby z... GrubSonem. Vito to także artysta solowy, podopieczny polskiego oddziału legendarnej hiphopowej oficyny Def Jam, znanej z nagrań takich wykonawców jak Public Enemy, Beastie Boys, Jay-Z, Nas, Kanye West czy Rihanna. Jesienią minionego roku wydał w jej barwach znakomity solowy krążek pt. "Poczekalnia". Vito Bambino działa również jako aktor i pod własnym nazwiskiem (Mateusz Dopieralski) występuje w filmach, spektaklach oraz telewizyjnych serialach.

ZOBACZ WIĘCEJ "Tłusty Czwartek" - nowa audycja w Czwórce >>>

Źr. Vito Bambino - Rampage

Za tydzień program po raz kolejny poprowadzi Grubson.

***

Na audycję "Tłusty Czwartek" zapraszamy w każdy czwartek po godz. 22.00. Najbliższy program (07.01) poprowadzi Vito Bambino. 

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka rozrywkowa

Czytaj także

Mery Spolsky - retransmisja koncertu w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2021 17:40
Mery Spolsky pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje... głównie do myślenia. Dziś od godz. 19.00 przypominamy koncert artystki, który odbył się przy okazji wydania jej debiutanckiej płyty w 2017 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncertowe dźwięki z archiwum polskiego reggae od Sławka Pakosa

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 22:01
- To ogrom muzyki starej, polskiej, reggae'owej, wyciągniętej m.in. z archiwum Sławka Pakosa - zapowiadał gospodarz audycji Mirosław "Maken" Dzięciołowski. W eter popłynęły nagrania takich formacji jak m.in. Izrael, Kultura, R.A.P, Rastarr, Miki Mousoleum, Bakszysz, WC, Grass, Katharsis, Cenny Klejnot Wolnej Woli.
rozwiń zwiń