Nowe Technologie

Nowe urządzenia biurowe Sharp

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2012 00:00
Urządzenia MX-7040N i MX-6240N mogące kopiować i drukować z prędkościami odpowiednio 70 i 62 stron na minutę, są w stanie wytwarzać w pełni wykończone dokumenty różnego typu bez skomplikowanej obsługi.
Sharp MX-7040N
Sharp MX-7040N

 

Urządzenia MX-7040N i MX-6240N mogące kopiować i drukować z prędkościami odpowiednio 70 i 62 stron na minutę, są w stanie wytwarzać w pełni wykończone dokumenty różnego typu bez skomplikowanej obsługi.

 

Żeby uczynić drukowanie i kopiowanie tak prostymi jak to tylko możliwe, firma Sharp wyposażyła nowe urządzenia wielofunkcyjne w duży panel dotykowy w technologii „finger-swipe” – obsługuje się go równie intuicyjnie jak tablety i smartfony. Duży wybór opcji obróbki końcowej umożliwia klientom przygotowanie dokumentów różnego typu bezpośrednio w biurze, co pozwala zmniejszyć koszty, szybciej reagować na potrzeby a także zapewnia większą niezawodność w przypadku ważnych i pilnych dokumentów. Oba nowe urządzenia można dodatkowo wyposażyć w podajniki papieru o łącznej pojemności 8500 arkuszy, co zapewni dłuższą pracę ciągłą, oraz pozwoli korzystać z papierów różnego typu o formacie do SRA3 oraz o gramaturze aż do 300 g/m2.

 

Wykonanie zaawansowanych zadań druku ułatwiają specjalne systemy podawania powietrznego, zapewniające sprawny transport papieru oraz możliwość uzupełniania tonera bez przerywania pracy. Jakość jest kontrolowana przez połączenie udoskonalonych rozwiązań: poprawiony system obrazowania współpracujący z tonerem nowej generacji, funkcję automatycznej kontroli procesu, zapewniającą stałą jakość obrazu bez konieczności przeprowadzania ręcznej kalibracji oraz system odświeżania, który zapewnia, że ostatnia strona jest identyczna z pierwszą - nawet przy najdłuższych zadaniach druku.

 

Kluczowe właściwości i funkcje

 


 • Automatyzacja i łatwość obsługi

 • Profesjonalne dokumenty bez skomplikowanych szkoleń

 • Zautomatyzowane ustawienia i kalibracja kolorów

 • Kolorowy dotykowy panel LCD 10,1”

 • System pomocy ekranowej prowadzący operatora krok po kroku

 • Pięć położeń pochylenia panelu sterowania ułatwiających obsługę

 • Możliwość uzupełniania tonera bez przerywania pracy

 • Opcjonalna wysuwana klawiatura QWERTY ułatwiająca wprowadzanie danych

 • Twardy dysk 1TB do udostępniania dokumentów, danych i aplikacji biurowych

 • Port USB do drukowania i skanowania bezpośrednio przy urządzeniu

 • Szeroka gama narzędzi do zarządzania dokumentami i urządzeniami

 • Ergonomiczne uchwyty w szufladach na papier

Czytaj także

Co decyduje o zakupie drukarki

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2012 00:00
Lexmark przeprowadził badanie wśród 534 pracowników biurowych w dziewięciu europejskich krajach. Tematyką badania był poziom zrozumienia oraz sposoby wykorzystywania zarówno atramentowych jak i laserowych technologii druku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lateksowe rewolucje 

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2012 00:00
Nie było dotąd technologii druku, która w tak prosty sposób sprawiałaby, że najbardziej fantazyjne projekty grafików i architektów stają się namacalne, a firmy poligraficzne mogą dostosować się do powszechniejącej formy zamówień - niskonakładowych, realizowanych błyskawicznie i na każdej prawie powierzchni. Od kadłubów jachtów i karoserii samochodów po chińską porcelanę czy perkusję zespołu Iron Maiden.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowe drukarki HP z serii Deskjet Ink Advantage

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 00:00
Dzięki niskim cenom oryginalnych tuszów HP przeznaczonych do modeli HP Ink Advantage domowi użytkownicy i mikroprzedsiębiorstwa mogą znacząco obniżyć cenę druku. System drukowania HP Ink Advantage zapewnia jednocześnie uzyskiwanie wydruków takich jak teksty, zdjęcia, rysunki czy prezentacje w najwyższej jakości.
rozwiń zwiń