Nowe Technologie

Dell Vostro 3460 laptop z wbudowanym modemem LTE 100 Mb/s

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2012 11:28
W ofercie Plusa pojawił się pierwszy laptop z wbudowanym modemem LTE pozwalającym na transmisje danych do 100 Mb/s.
Dell Vostro 3460
Dell Vostro 3460

 

Laptop Dell Vostro 3460 został zaprojektowany z myślą o dużej wydajności, bezpieczeństwie danych i uzupełniony o usługi stworzone specjalnie dla rozwijających się firm. Laptop posiada najnowsze rozwiązania , a dodatkowo klientowi daje kompleksowe wsparcie techniczne.

Zastosowany jest w nim procesor Intel Core i5 (3. Generacji), który pomaga sprostać codziennym zadaniom, a wydłużony czas pracy na baterii pozwala na jeszcze większą mobilność. Laptop daje również wszechstronne możliwości współpracy:

  • mikrofon i kamera internetowa HD,
  • technologia poprawiająca dźwięk Waves MaxxVoice Pro,
  • najnowsza łączność Bluetooth 4.0
  • modem szerokopasmowy 4G LTE

Dell Vostro 3460 ma 6 GB pamięci DDR3 (2 sloty DIMM) oraz dysk twardy z czujnikiem upadku (Free Fall Sensor) 500GB 5400RPM, system operacyjny Microsoft Windows 7 Professional.

Laptop Dell Vostro 3460 dostępny jest w promocji „Internet z laptopem Dell”, przy wyborze taryfy intensywnej lub bardzo intensywnej i podpisaniu umowy na 36 miesięcy. Znajduje się on w ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych jak i przedłużających mających, ale posiadających już abonament w sieci Plus. Cena laptopa wynosi odpowiednio 799 i 1 zł brutto.autor: Robert Kamiński

Czytaj także

Dell Inspiron dla edukacji

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 00:00
Nowe laptopy są skierowane do rynku edukacyjnego. Jak zapowiada producent, urządzenia odpowiadają na specyficzne potrzeby uczniów i studentów. Wszystkie przedstawione przez Dell laptopy Inspiron wyposażone są w procesory Intel 3. generacji (Ivy Bridge), system operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium i będą uczestniczyły w programie aktualizacji do najnowszego systemu Microsoft Windows 8.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Drogie mobilne nowości Della

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2012 00:00
Wysoka jakość wykonania XPS 14 oraz XPS 15 została skojarzona z najnowszymi trendami: Gorilla Glass oraz hybrydowe dyski połączono z energetyczną autonomią. Dziwi wszakże wycena laptopów: w dobie coraz tańszych urządzeń, Dell jest kolejną po HP firmą podnoszącą ceny, co może skutkować tylko jednym: przesiadką na tablety przez konsumentów i wyborem tańszej konkurencji przez profesjonalistów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co wybieramy, a co kupujemy

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2012 00:00
Między porównywarką cenową a wynikami sprzedaży, czyli jakie notebooki wybieramy i czy później faktycznie je kupujemy. Kto znajduje się w czołówce? Kto lepiej się promuje, a gorzej sprzedaje, a kto na odwrót? Jakie wybieramy przekątne ekranów, a jakie procesory?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Plus wprowadza smartfony LTE!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 17:15
Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza do oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. Sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE. Uzyskano to dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB).
rozwiń zwiń