X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Skanowanie do chmury: Brother ADS-2600W

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2013 10:21
Brother wprowadza na rynek nowy skaner biurowy - ADS-2600W. Szybkość działania, możliwość podłączenia do firmowej sieci poprzez WiFi oraz skanowanie dokumentów do chmury sprawiają, że skaner świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje obieg wielu dokumentów.
Brother ADS-2600W
Brother ADS-2600W

 

Skaner ADS-2600W został stworzony z myślą o zastosowaniach biurowych w sektorach takich jak edukacja, ochrona zdrowia, usługi finansowe, administracja państwowa – czyli wszędzie tam gdzie występuje obieg  wielu dokumentów  drukowanych. ADS-2600W oferuje automatyczne dwustronne skanowanie dokumentów z prędkością do 24 stron lub do 48 obrazów na minutę. Rozdzielczość 600x600 dpi (interpolowana 1200x1200 dpi) – zapewnia wysoką jakość zeskanowanych dokumentów różnej wielkości, od wizytówek po format A4. Urządzenie w trybie gotowości zużywa 4W prądu, a w trybie głębokiego uśpienia zaledwie 2W, co pomaga zredukować koszty energii elektrycznej. Niskie zużycie energii przez skaner ADS-2600W potwierdza uzyskany certyfikat „Energy Star”.

Urządzenie pozwala na skanowanie dokumentów, w wybranym wcześniej formacie – JPG, TIFF albo PDF, bezpośrednio do komputera lub jako załącznik wiadomości e-mail. ADS-2600W może być podłączony do firmowej sieci bezprzewodowo przez WiFi lub przewodowo. Urządzenie oferuje także możliwość skanowania dokumentów bez potrzeby korzystania z komputera – proces skanowania odbywa się z użyciem dotykowego ekranu LCD o przekątnej 9,3 cm. Zeskanowane dokumenty mogą być zapisane w pamięci USB, przesłane do serwera FTP oraz zapisane na tabletach i smartfonach, dzięki aplikacji iPrint&Scan. Dodatkowo urządzenie oferuje możliwość skanowania do Google Docs, Dropboxa lub Evernote.

  • Skaner został wyposażony w podajnik papieru na 50 arkuszy, umożliwiający automatyczne zeskanowanie wielu dokumentów, jedno lub dwustronnie, bez konieczności ręcznego podawania papieru. Pracę urządzenia usprawnia czujnik wykrywania błędów zapobiegający skanowaniu więcej niż jednej kartki jednocześnie. Aby mieć pewność, że wszystkie włożone przez nas strony będą dokładnie zeskanowane, urządzenie ADS-2600W automatycznie poprawia źle ułożone kartki, a także wykrywa puste strony i usuwa je z wyników skanowania, co pozwala zaoszczędzić czas i zmniejsza wielkość zapisanych plików.
  • Dołaczone ne do skanera oprogramowanie „Brother Control Center” pozwala na łatwą i szybką edycję zeskanowanych plików przed ich zapisaniem oraz na wybór odpowiedniego formatu zapisu. Z kolei oprogramowanie „NewSoft Presto! BizCard” automatycznie dodaje do bazy kontaktów w komputerze zeskanowane dane z wizytówek. Działające z systemem Windows oprogramowanie „Nuance PDF Converter Professional 7” i „Nuance PaperPort 12 SE”, pozwalają na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac przeznaczone jest oprogramowanie „PageManager version 9 SE”, oferujące możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT.
  • ADS-2600W obsługuje także system cyfrowego obiegu dokumentów ISIS, który pozwala na szybkie i bezpieczne przesłanie dokumentów z zachowaniem kontroli nad jakością obrazu.autor: Informacja prasowa Brother

Czytaj także

Mobilne skanery od Brothera

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 00:00
Firma Brother wprowadza na rynek dwa modele przenośnych skanerów: jednostronny DS-600 i dwustronny DS-700D. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, wykonanie wysokiej jakości skanu dokumentów - od wizytówek po faktury - możliwe jest w dowolnym miejscu.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brother: szybki skaner dokumentów

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 00:00
Brother wprowadza swój pierwszy na polskim rynku skaner biurowy - ADS-2100. Skanowanie dokumentów o rozmiarach od wizytówki aż po A4 jest możliwe po przyciśnięciu zaledwie jednego przycisku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oszczędne i wielofunkcyjne combo

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 00:00
Brother DCP-7055W to monochromatyczna drukarka, skaner oraz kopiarka w atrakcyjne wyglądającej, kompaktowej obudowie. Niskie koszty użytkowania, wysokiej jakości wydruki oraz możliwość podłączenia przez Wi-Fi czynią z DCP-7055W idealne rozwiązanie dla małych firm.
rozwiń zwiń