Nowe Technologie

Nowy skaner fotograficzny

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2013 06:42
Urządzenie umożliwia użytkownikom skanowanie i przesyłanie zdjęć bezpośrednio do wybranych serwisów społecznościowych i zdjęciowych oraz do innych usług przechowywania w chmurze.
Epson Skaner Perfection V550 Photo
Epson Skaner Perfection V550 PhotoFoto: materiały promocyjne

Technologia Digital ICE usuwa zabrudzenia i zadrapania z uszkodzonych klisz, a skaner Perfection V550 Photo to idealny sprzęt dla fotoamatorów, którzy chcą powiększyć swoją galerię zdjęć.

  • Aplikacja Epson Easy Photo Scan umożliwia udostępnianie zeskanowanych zdjęć znajomym i rodzinie przez przesyłanie ich bezpośrednio do wybranych serwisów społecznościowych i zdjęciowych, takich jak Facebook i Picasa. Technologia Digital ICE z kolei automatycznie usuwa kurz, niedoskonałości, rysy i odciski palców ze skanowanych elementów — czasochłonny, ręczny retusz nie jest już potrzebny.
  • Dzięki rozdzielczości 6400x9600 dpi, gęstości optycznej 3,4 Dmax i wbudowanemu modułowi do skanowania materiałów transparentnych ten skaner fotograficzny można stosować z różnorodnymi nośnikami — od standardowych zdjęć, gazet po klisze 35 mm, slajdy w ramkach i klisze w średnim formacie (120). Skanowanie odbywa się szybko, a otrzymane obrazy są najwyższej jakości. Jednocześnie skanować można klisze  2 po 6 klatek (35 mm) lub 4 slajdy w ramkach 5x5.  Dodatkowo aplikacja ArcSoft Scan 'n' Stitch Deluxe umożliwia skanowanie stron o rozmiarach aż do A2, takich jak duże zdjęcia, artykuły prasowe, plakaty itd.

Skaner Perfection V550 Photo trafi do sprzedaży we wrześniu 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej 1022 zł

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Skanowanie w 10 sekund

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 09:00
Skaner fotograficzny HP Scanjet 300, przeznaczony zarówno dla małych biur jak i użytkowników indywidualnych zapewnia skanowanie wysokiej jakości, a jednocześnie jest łatwe w obsłudze i szybkie w działaniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy boją się być offline

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 10:54
Badanie przeprowadzone z myślą o wprowadzeniu na rynek aparatu Samsung NX300 pokazuje, że Polacy zapadli na „lęk przed byciem offline”. Co miesiąc Polacy robią blisko 2 miliardy zdjęć. Aż 10% z nich jest udostępnianych w 60 sekund od zrobienia.
rozwiń zwiń