X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Canon w chmurze - Therefore Online

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 00:00
Nowa usługa oferuje elastyczny model biznesowy, w którym klienci płacą miesięczny abonament, nie ponosząc żadnych znaczących kosztów inwestycyjnych związanych z rozwojem czy rozbudową systemu IT. Przyczynia się to do zmniejszenia wydatków na środki trwałe (CAPEX) oraz w czytelny sposób określa całkowity koszt posiadania systemów (TCO). Jedynym wymogiem jest zainstalowane oprogramowanie i dostęp do Internetu.
Canon
Canon

 

Przedstawione rozwiązanie to nowy sposób na bezpieczne i niezawodne zarządzanie zasobami, które nie wymaga dodatkowych inwestycji i jest w pełni skalowalne. Therefore Online jest już dostępny w Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii i Holandii, a w najbliższych tygodniach pojawi się w Norwegii i Belgii.

 


  • Therefore Online to bezpieczne rozwiązanie, które wykonuje kopię zapasową w czasie rzeczywistym, zapewniając klientom ciągłość biznesową. Aplikacja Therefore Online została umieszona na platformie cloud center firmy Verizon, która jest zgodna ze  standardem SAS 70 Type II.

 

"Organizacje coraz częściej szukają wszechstronnych rozwiązań informatycznych. Therefore Online skierowane jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują elastycznych narzędzi dostosowanych do ich modelu działania. Nasz nowy produkt charakteryzuje się dużą skalowalnością i umożliwia zmianę wymagań w przypadku nowych wyzwań biznesowych. W ten sposób małe i średnie przedsiębiorstwa mogą teraz uzyskać dostęp do technologii powszechnie wykorzystywane przez większe organizacje korporacyjne” – powiedział  Paul Rowntree, Product Marketing Manager w Canon Europe.

 


  • Kolejną korzyścią dla klientów jest to, że rozwiązanie jest zarządzane przez firmy Canon i Therefore Corporation, dzięki czemu zmniejsza się zaangażowanie managerów IT. Buck-up danych i wszelkie aktualizacje są wykonywane automatyczne. Po skonfigurowaniu, Therefore Online może pomóc firmom w osiąganiu konkretnych zgodności i wymogów regulacyjnych związanych z bezpiecznym i kontrolowanym dostępem do dokumentów i rzetelnym audytem.Czytaj także

Co jest najważniejsze w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 00:00
VMware przedstawił wyniki najnowszych globalnych badań nad upowszechnianiem się rozwiązań chmurowych. Badanie przeprowadzono wśród osób podejmujących decyzje w zakresie IT zaś respondenci pochodzili z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Pytani wskazali, że w ciągu następnych 18 miesięcy zamierzają przeznaczyć niemal jedną trzecią rocznego budżetu IT na przetwarzanie w chmurze.
rozwiń zwiń