X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

"Już żyję" - Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2019 11:53
Jak poradzić sobie z poczuciem winy, które zabija radość życia? Jak rozmawiać o trudnych sprawach w rodzinie? Anna straciła brata kilka lat temu. Kochała go nadzwyczajnie, a on popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Tylko dzięki pomocy psychologicznej udało jej się podnieść z tej traumy. Rodzicom niestety nie.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: StockSnap/Pixabay

***

Do słuchania reportażu Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej "Już żyję" we wtorek (17.12) o godz. 21.10 zaprasza Małgorzata Raducha.

ag

Zobacz więcej na temat: reportaż reportaż w Jedynce
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kiedyś ci o tym opowiem" - Magdalena Świerczyńska-Dolot

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 07:39
Kiedy rodzi się dziecko, chcemy, aby było zdrowe i idealne. Wyobrażamy sobie siebie w roli rodziców, marzymy, oczekujemy. A co, jeśli te marzenia nagle przyćmi szara, okrutna rzeczywistość? Jeśli zaczyna dziać się coś, co każe nam z wielkim hukiem spaść na ziemię?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dusza sapera" - Antoni Rokicki

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 07:40
Melchior Wańkowicz pisał o nich "termity wojny". Muszą być opanowani, zdyscyplinowani, nie mają szansy na poprawę błędu. Mylą się tylko raz. O kim mowa? O saperach – żołnierzach Wojska Polskiego, którzy każdego dnia podejmują interwencje zagrażające ich zdrowiu i życiu. Realizują średnio 7-8 tysięcy zgłoszeń rocznie. 
rozwiń zwiń