jedynka

De Mono rozkołysali publiczność Lata z Radiem - zobacz koncert

Jedynka
Andrzej Gralewski 11.07.2013
De Mono podczas koncertu w Brodnicy
De Mono podczas koncertu w Brodnicy, foto: Redakcja Lata z Radiem

De Mono porwał publiczność w Brodnicy, wykonując swoje największe przeboje, także w nowych aranżacjach, i zachęcając zebranych do wspólnego śpiewania.De Mono wystąpił na scenie Lata z Radiem 29 czerwca 2013 roku. Zespół był gwiazdą wieczoru  w Brodnicy. Trasa Lata z Radiem trwa przez całe wakacje. Zapraszamy na kolejne koncerty!

Posłuchaj wywiadu z muzykami De Mono >>>

Szansa na kolejne spotkanie z De Mono na trasie Lata z Radiem 18 sierpnia w Rabce Zdroju

Lato z Radiem - obejrzyj także koncerty Dody i Ani Wyszkoni >>>

A już w najbliższy weekend - 13 i 14 lipca - zapraszamy do Turku i Kalisza. Wystapią m.in. Stachursky, Myslovitz i Lady Pank. Poznaj szczegóły >>>

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni. Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej .

Polecamy także płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

Na scenie Lata z Radiem grają w tym roku m.in. Ryszard Rynkowski, Lady Punk, Perfect, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Afromental, Pectus, Michał Zagrobelny, Blue Cafe, Myslovitz, De Mono, Doda, Andrzej Piaseczny, Bracia.

Lato z Radiem 2013 - zobacz zdjęcia z trasy koncertowej >>>

Przez całe wakacje zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania audycji "Lato z Radiem" - codziennie na antenie radiowej Jedynki, od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.